Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

YUNUSLU BİRLİK’E GİTTİ

YUNUSLU BİRLİK’E GİTTİ

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde Ereğli Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası yönetimine aday olan Murat Akyüz, çalışmalarını sürdürdüğünü bildirdi.


Akyüz, yazılı açıklamasında, 27 Ocak Cumartesi günü yapılacak Oda seçimine hazırlandığını, ekip arkadaşlarıyla birlikte Yunuslu Birlik’e gittiğini belirtti. Yunuslu Birlik Durak Başkanı Asım Akbaba ve diğer şoför esnafının sorunlarını dinlediğini ifade eden Akyüz, şunları kaydetti:
“Şoförler Odası yönetimine Oda’da oturmak için talip olmadık. Biz, mevcut yönetimin bu şekilde şoför esnafına hizmet verebileceğini düşünmüyoruz. Şoför esnafının bir 4 yılını daha heba etmemek için, genç ekip arkadaşlarımızla birlikte yola çıktık. Sabahtan akşama kadar Oda’da oturmak için yönetime talip olmadık. En yakınımızdaki Oda ile bile araları iyi olmayan, hiçbir icraatı bulunmayan mevcut yönetimin artık şoför esnafına, yani bizlere verebileceği bir şey yok diye düşünüyoruz. Şoförler Odası’nın artık ciddi bir kurum olması gerekiyor. Bu yüzden genç ekip arkadaşlarımızla birlikte Şoförler Odası yönetimine talip olduk. Artık Odaya giden arkadaşlarımızın ön kapıdan girip arka kapıdan ’arkalarına baka baka’ çıkmalarına müsaade etmeyeceğiz.”

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran1
gülücük0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın