Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

“VAATLERİMİZİ YERİNE GETİRECEĞİZ“

“VAATLERİMİZİ YERİNE GETİRECEĞİZ“

AK Parti 25. dönem Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, Zonguldak’ın Türkiye pastasından daha çok pay alabilmesi için üzerlerine ne düşüyorsa yapacaklarını belirterek  “Milletvekili arkadaşlarımızla birlikte elimizi değil, inşallah gövdemizi taşın altına sokacağız.” dedi.

Zonguldak Adliyesine giderek Kozlu Seçim Kurulu Başkanı Hakim Oğuzsan Bülent Ataalp’den mazbatasını alan Çaturoğlu burada gazetecilere değerlendirmelerde bulundu.

VAATLERİMİZİ YERİNE GETİRECEĞİZ

AK Parti’nin Hükümet kurması durumunda, seçim bildirgesinde yer alan Zonguldak vaatlerini yerine getirmek için ellerinden geleni gayreti göstereceklerini kaydeden Çaturoğlu şöyle dedi:


“Türkiye’mizin dünya pastasında daha büyük pay alabilmesi içinde elimizden gelen bütün gayreti göstereceğiz. Eğer hükümeti biz kurarsak, hükümetimizin seçim beyannamesinde Zonguldak ve Türkiye için yer alan vaatlerin en ince ayrıntısına kadar takipçisi olacağız. Bizim dışımızdaki muhalefet partileri hükümet kurarsa da, onların seçmene verdiği her sözün en üst takipçisi olacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Zonguldak’ımızın ve ülkemizin sorunlarını biliyoruz. Çözümler noktasında seçimlerden öncesinde bir bilgi birikimimiz var. Seçim atmosferinde üzerinde çalıştığımız projeler var. Bunları arkadaşlarımızla beraber değerlendirip Zonguldak’ımızın Türkiye pastasından daha çok pay alabilmesi için üzerimize ne düşüyorsa, Sayın Milletvekili arkadaşlarımızla birlikte elimizi değil, inşallah gövdemizi taşın altına sokacağız.”

Zonguldak’ta gerçekleştirlen mazbata törenine Kdz. Ereğli ve Alaplı’dan kalabalık bir partili grubu katıldı. 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın