Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

UYSAL’IN HALKLA BULUŞMALARI SÜRÜYOR

UYSAL’IN HALKLA BULUŞMALARI SÜRÜYOR

Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, İlçe Başkanı Mehmet Fatih Çakır, Belediye Başkan Yardımcıları ve bazı Belediye ve İl Genel Meclis Üyeleriyle birlikte mahalle ziyaretlerini Elmatepe ve Ören mahalleriyle sürdürdü.

Elmatepe Mahallesi’nde halkla buluşan Başkan Uysal, mahallerde yapılan altyapı çalışmalarını hakkında bilgi verirken, Elmatepe Muhtarı Muammer Arslan’da mahalle halkının en büyük isteğinin mahalle yolunun açılması olduğunu belirterek, karşıdan karşıya geçiş için üst geçit talepleri olduğunu belirtti.

Ekibi ve partililerle ve Milletvekili Çaturoğlu ile birlikte daha sonra Ören Mahallesine geçen Başkan Uysal, burada havai fişeklerle karşılandı. Mahalle Muhtarı Halil Sever ile mahalle halkının yoğun ilgisine teşekkür eden Başkan Uysal, Ören’in imar sorunun masaya yatırıldığını belirterek, çözüme odaklı çalışmaların sürdüğünü kaydetti.

Belediye olarak hizmet için verdikleri sözlerin arkasında olduğunu vurgulayan Başkan Uysal, hükümetle yerel yönetimlerinin uyum içinde çalışması sonucu belediyenin daha da güçlü hizmet verebilmesinin önemine değindi. Ereğli’nin vizyon projeleriyle birlikte çehresinin değişeceğini belirten Başkan Uysal, Ereğli’nin Türkiye’nin en güzel şehirlerinden biri haline geleceğini söyledi. 

Milletvekili Çaturoğlu’da Karadeniz Ereğli’nin büyük projelerinin 1 Kasım seçimlerinden sonra hükümet desteği ile birlikte bir bir hayata geçeceğini hatırlatarak, ilçenin AK Parti hükümetiyle alacağı yatırımlarla birlikte çok güzel noktalara geleceğini belirtti.

Başkan Uysal ve ekibi AK Parti heyeti ile birlikte Soğanlı Yörük’te de halka hitap ederek projelerini paylaştı.

Tek başına iktidarı savunan Milletvekili Çaturoğlu’da AK Parti hükümetinin 13 yıldır yaptıklarının ortada olduğunu belirterek, “Bizi muhalefete muhtaç etmeyin, tek başına iktidara getirin. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Biz bugüne kadar ne için söz verdiysek hepsini yaptık. Emekliye, gençlerimize, kadınlarımıza, iş kurmak isteyenlere her türlü imkânı sağlayacağımıza söz veriyoruz. “diye konuştu.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın