Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

UYSAL VE MECLİS ÜYELERİ ANKARA’DA

UYSAL VE MECLİS ÜYELERİ ANKARA’DA

Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal ve Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti Genel Merkezine giderek, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki’ye, ilçenin ihtiyaç duyduğu projeler, yapılan çalışmalar ve Bakanlıklarda takibi gerektiren konuları içeren bir rapor sundu..

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Başkan Yardımcısı Esra Alpago ve Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte Ak Parti Genel Merkezini ziyaret etti.

Genel Merkez ziyaretinde Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ile yaklaşık bir buçuk saat süren bir görüşme yapan Başkan Uysal ve beraberindekiler, daha önce ilgili bakanlıklara sunulan proje dosyalarını, klasör halinde Özhaseki’ye takdim etti.

TEK TEK RAPOR EDİLDİ

Başkan Uysal’ın  Özhaseki’ye sunduğu dosyada,  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’ndan, enerji nakil hatlarının yer altına alınması, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’ndan, Bozhane Limanını onarımı, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’ndan, Balıkçı Barınakları ve çekek yerleri ile ilgili sorunların aşılması, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan Çöp Rehabilitasyon Projesi (Kırmacı), Kültür ve Turizm Bakanlığı’ndan yeni Atatürk Kültür Merkezi için uygulama projesi, Potbaşından Kepez’e kadar olan güzergâhta, yan yol, cepler ve üst geçitlere ilişkin talepler rapor halinde yer alıyor.

ÖZHASEKİ BİLGİLENDİRİLDİ

Başkan Uysal ve beraberindekiler bu taleplerin yanı sıra, ilçenin ekonomik, sosyal ve kültürel alanda önünü açacak diğer projelerle ilgilide fikir alışverişinde bulundu. Başkan Uysal, Ereğli’de yapılan çalışmalar ile önümüzdeki dönemde öncelik verilecek konular hakkında da, Özhaseki’yi bilgilendirdi.

KARADENİZ EREĞLİ’YE GELECEK

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal ile Belediye Meclis Üyeleriyle yaptığı toplantıda, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek yakın bir zamanda Ereğli’yi ziyaret etmeyi planladığını bildirdi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın