Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

UYSAL, PROJELERİNİ AÇIKLADI

UYSAL, PROJELERİNİ AÇIKLADI

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı ve BBP’nin Belediye Başkan Adayı Hüseyin Uysal, yeni dönem projelerini düzenlenen toplantı ile açıklandı.
Partiden yapılan yazılı açıklamaya göre, Uysal, “bu projeler hiç kimsenin hayır demeyeceği projeler" dedi. Uysal, belediyenin imkanları ile yapılabilir 22 ayrı projesiyle ilçede yaşam kolaylaşacağını belirterek, güvenli, çocuk faydalı, sağlıklı şehir vaat etti.

UYSAL’IN PROJELERİ ŞÖYLE
Atatürk Kültür Merkezi Projesi, Kent Meydanı Katlı Otopark ve Cami Projesi, Fetih Kültür ve Müze Projesi, Katlı Otopark Projesi, Yeni Trafik, Düzenleme Projesi, Sahil Projesi, Göztepe Projesi, Uyuyan Güzel Mesire Alanı, Yüzme Havuzu Projesi, Gülüç Nehri Projesi, Göztepe Köprüsü, Kültür Yolu Projesi, Çarşı içi Projesi, Hayvan Hastanesi Projesi, Bisiklet Parkuru Projesi, Hanımeli Projesi, Üreten Kadın Kooperatifi Projesi, Gençlik Engelli Koordinasyonu, Oyun ve Etüt Merkezi, Osman Zeki Oral Kültür ve Sanat Merkezi Projesi, Kent Arşivi, Uzun Mehmet Kütüphanesi, Su Sporları Merkezi Projesi ve Spor Tesisleri Projesi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük3
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın