Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Uysal, pazar esnafını ziyaret etti

Uysal, pazar esnafını ziyaret etti

BÖLGEDE OLAN BİTENLER İÇİN www.ereglifm.com.tr


Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Belediye Başkanı ve BPP Belediye Başkan Adayı Hüseyin Uysal Pazar esnafını ziyaret etti. 
Belediye Basın Bürosu’ndan yapılan yazılı açıklamaya göre, Uysal Cumartesi Pazarı’nı gezerek pazar esnafından ve vatandaşlardan destek istedi. Ziyaret sırasında esnaf ve vatandaşların sıcak ilgisiyle karşılaşan Uysal, yeniden hizmet vermeye devam edeceğini belirterek, şunları kaydetti:
“Merkez Pazar yerinde yaptıklarımız ortada. Cumartesi Pazarı için de ne yapabiliriz noktasında esnafımızın da görüşünü alarak sorunları birlikte aşacağız. Yıllardır sözler verilen merkez Pazaryerinde hep esnafın yanında olduk. Hepsi yerlerinde kaldı ve Pazaryerinin yerinde rehabilitasyonu başlattık. Yeni tuvaletler, mescitler ve bebek bakım odalarının yapımını gerçekleştirilirken, 2. etap kapsamında da köylü pazarı ve meyve-sebze satış bölümünde zemin ve çatı değişiminin yaptık. Önümüzdeki süreçte her iki pazaryerinde de yapılmasını planladığımız çalışmalarımız olacak.”
Uysal’a ziyaret sırasında BBP İlçe Başkanı Turabi Çelik, Belediye Meclis Üyesi adayları, parti yöneticileri, kadın kolları, Alperenler eşlik etti.

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük4
hayran1
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın