Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

UYSAL, ÖZEL İNSANLARA GİTTİ

UYSAL, ÖZEL İNSANLARA GİTTİ

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Op. Dr. Hüseyin Uysal’ın, eşi Sevim Uysal ile birlikte Fiziksel Engelliler Derneği Başkanı İsmail Şentürk’e giderek özel bireyleri ziyaret ettiği bildirildi.
asın Bürosu’ndan yapılan yazılı açıklamaya göre, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Dernek Başkanı İsmail Şentürk, dernek bünyesinde İŞ-KUR işbirliği ile birçok engelliye kurs vererek iş imkânı sağladıklarına değinirken, kamu ve özel kuruluşlarda daha çok engellinin istihdam edilmesini istediklerini söyledi.
aşkan Uysal’a engellilere yönelik çalışmalarından dolayı teşekkür eden Şentürk, yerel yönetimlerin Engelli Koordinasyon Merkezleri açarak engelliye daha fazla destek olması gerektiğini de belirtti.
Engellilere yönelik desteklerin ve çalışmaların süreceğini vurgulayan Başkan Uysal, ilçedeki engelleri kaldırmaya devam edeceklerini belirtti.
Ziyarette, Engelliler Derneği yönetim kurulu üyeleri, kursiyerler, Büyük Birlik Partisi Ereğli İlçe Başkanı Turabi Çelik ve bazı yönetim kurulu üyeleri de hazır bulundu. Ziyaret, toplu hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük3
hayran1
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın