Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

UYSAL; “KURUMLAR ARASI GÜVEN DUYGUSUNU AŞILAYACAĞIZ”

UYSAL;  “KURUMLAR ARASI GÜVEN DUYGUSUNU AŞILAYACAĞIZ”

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Karadeniz Ereğli’de seçim çalışmalarını sürdüren Ereğli Belediye Başkanı aynı zamanda ve Belediye Başkan Adayı Hüseyin Uysal, günü sivil toplum kuruluşları ve oda ziyaretine ayırdı. Uysal, “bizim yeni dönemde öncelikli hedefimizden biri, tohumlarını bu dönemde attığımız kurumlar arası güven duygusunu ve samimiyeti aşılamak” dedi.
Ziyaretleri ilişkin yapılan yazılı açıklama aynen şöyle:
“” Başkan Uysal, BBP Ereğli İlçe Başkanı Turabi Çelik ve Belediye Meclis Üyesi adaylarıyla birlikte gün içinde Ziraat Odası, Tuhafiyeciler Manifaturacılar ve Terziler Odası, Pazarcılar Esnafı ve Tekel Bayileri Odası, Deniz Ticaret Odası, Gönülden Hayvanseverler Derneği, Türkiye Emekliler Derneği Kdz.Ereğli Şubesi ile Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Kdz.Ereğli Şubesini ziyaret etti.
Ziyaretlerde oda ile dernek başkanları ve yönetim kurulu üyeleri ile görüş alışverişinde bulunan Uysal, Millet Bahçesi’ne uğrayarak halkla sohbet etti, sevgi ve ilgi gördü.

ERDEM “BAŞKANIN ARKASINDAN GİDİLİR”
Uysal’ın Deniz Ticaret Odası ziyaretinde ilçe ekonomisi üzerinde görüş alışverişinde bulunulurken, Başkan Uysal, Deniz Ticaret Odası Başkanı İrfan Erdem’e konukseverliği ve ilçenin geleceği adına yönelik çabalarından dolayı teşekkür etti. Erdem’de Uysal’a seçim sürecinde başarılar dilerken, “mükemmel bir insansın, senin arkandan gidilir. Halkımızda, bizlerde görevimizi yerine getireceğiz” dedi.

“MUHSİN YAZICIOĞLU KİMSE, MÜSİAD’DA ODUR”
Başkan Uysal’ın gün içindeki son durağı MÜSİAD Kdz. Ereğli Şubesi’ydi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren MÜSİAD Kdz. Ereğli Şube Başkanı Abdulkadir Çınar, BBP Merhum Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu’nun MÜSİAD ile olan bağının asla unutulmayacağını belirtti. “Muhsin Yazıcıoğlu kimse, MÜSİAD’da odur” diyen Çınar, Başkan Uysal’ın,“MÜSiAD olarak nasıl bir şehir hayal ediyorsunuz” sorusuna da, “Tabelalarda Avrupa şehri olmak değil, gönüllerdeki şehir olmak” yanıtını verdi.

UYSAL, “KURUMLAR ARASI GÜVEN DUYGUSUNU AŞILAYACAĞIZ”
Başkan Uysal’da MÜSİAD yönetimine teşekkür ettiği konuşmasında, “bizim öncelikli hedefimizden biri tohumlarını bu dönemde attığımız kurumlar arası güven duygusunu, samimiyeti aşılamak.” dedi. Uysal bir başka düşüncesinin de, yine adımları bu dönemde atılan tarihi miraslar ile kültürel değerleri ortaya çıkarmak ve kültürel planlama olduğunu, sanayiden de vazgeçmenin söz konusu olmadığını söyledi.

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük4
kızgın1
hayran0
şaşkın0
üzgün0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın