Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Uysal: “Her şeye rağmen çok şey yaptık”

Uysal: “Her şeye rağmen çok şey yaptık”

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı ve BBP Adayı Hüseyin Uysal seçim çalışmaları kapsamında mahalleleri gezerek vatandaşlardan destek istiyor.
Basın biriminden yapılan yazılı açıklamaya göre, Kıyıcak ve Göktepe Mahallesinde vatandaşlarla buluşan Uysal, temasta bulunduğu seçmenden oy istedi. O anlarda konuşan Göktepe Mahalle Muhtarı Mustafa Atmış, mahallelerine yapılan hizmetlerden dolayı Uysal’a teşekkür ederek, “sizin döneminizde mahallemizde birçok hizmet gerçekleştirildi. Eksikliklerimiz olabilir ancak biz mahalle olarak sizin döneminizde doğalgaza kavuştuk. Bundan sonrada mahallemizin sorunlarıyla yakından ilgileneceğinizi biliyoruz ve mahalle halkım adına sizlere teşekkür ediyorum” dedi.
FESTİVAL DEĞİL ÖNCELİK ŞEHRİN İHTİYAÇLARI
Başkan Uysal’ın ise kendisine gösterilen ilgiden dolayı duygulandığı görüldü. Seçilmesi durumunda kafasındaki yeni dönem icraatları mahalle sakinlerine anlatan Uysal, özetle şunları konuştu:
“Biz Bilim Şenliği Festivali, Osmanlı Çileği Festivali yapıyoruz zaten. Kimsenin yakasına para diye yapışmayıp, belediyenin imkanlarıyla yapıyoruz. Ancak göreve geldiğim günden itibaren benim önceliklerim şehrimin ihtiyaçları, altyapısı oldu. Her şeye rağmen, çalıştırılmama gayretlerine rağmen birçok hizmet yaptık. Gelip sizlere şunu yaptım, bunu yaptım diye şovunu yapmadım. Çünkü neden, sizler çok daha iyisini hak ediyorsunuz.
ÇALIŞTIRMADILAR!!
Ereğli’nin önceliklerine, mahallelerimizin önceliklerine, yıllardır ötelenmiş, yapılmamış sorunlara eğildim. Şimdi yeni dönem için sizlerin de desteğiyle yapacağımız daha çok iş var. Herkesin mutlu olduğu, huzurlu bir şehir için çalışmaya devam edeceğim. Göreve geldiğimden itibaren 6 seçim yaşadım. 3 aydan hesap edersen 2 yılım seçimle geçti. 15 Temmuz hain darbe girişimi, sel felaketleri yaşadık. Üstüne, kanser dediler, bırakıyor dediler, görevden alacağız dediler, kayyum atanacak dediler. Çalıştırmamak için her şeyi yaptılar. Bütün bunlara rağmen çok şey yaptık ve inşallah sizlerin de desteğiyle 31 Mart’tan sonrada yapmaya devam edeceğiz. Vereceğiniz her destek, Ereğli’de siyasetin matematiğini değiştirecek. Vereceğiniz her oyla birlikte, 31 Mart’tan sonra şunu diyecekler. Demek ki bu memlekette, dürüstlüğe, çalışkanlığa, efendiliğe halk destek oluyor. Bu memleket evladına sahip çıkıyor diyecekler.” 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran1
gülücük0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın