Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

UYSAL, CUMHURBAŞKANINA DOSYA HAZIRLADI

UYSAL, CUMHURBAŞKANINA DOSYA HAZIRLADI

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Karadeniz Ereğli’ye gelmesi öncesi hazırlıklarını sürdüren ilçenin belediye başkanı Hüseyin Uysal’ın, toplantılar yaptığı bildirildi.
Edinilen bilgiye göre, Erdoğan’ın Salı günü Ereğli mitingine hazırlanan Hüseyin Uysal, ilçenin gelecek 100 yılına ilişkin çok önemli dosyaları Cumhurbaşkanı Erdoğan’a iletmek üzere hazırlık yaptı.
İlk olarak ‘belediye kurmayları’ ile toplantı yapan Uysal, hazırladığı dosyaların içeriğine ilişkin her hangi bir açıklama yapmadı. Uysal, “sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan, ilçemize ne kadar önem verdiğini bu ziyaretiyle ortaya koymuştur. Bizde Kdz. Ereğli’mize yakışır şekilde Cumhurbaşkanımızı ağırlayacağız. Halkımız hiç merak etmesinler, ilçemizin ihtiyaç duyduğu hizmetleri ve projeleri Sayın Cumhurbaşkanımıza iletme fırsatı bulacağız. Tüm halkımızı Salı günü önce meydandaki iftarımıza ardından Cumhurbaşkanımızın mitingine davet ediyorum” dedi.
MUHTARLARLA TOPLANTI
Belediye başkan yardımcıları ve daire müdürleri ile yaptığı toplantının ardından ise dün akşam da köy, belde ve mahalle muhtarları ile bir araya gelen Uysal, istişare halinde olduklarını ifade etti.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük2
üzgün1
kızgın1
hayran0
şaşkın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın