Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ANKARA TEMASLARINI DEĞERLENDİRDİ

ANKARA TEMASLARINI DEĞERLENDİRDİ

3 günlük Ankara temaslarında ilgili bakanlıklarla ve bürokratlarla Kdz. Ereğli’yi ilgilendiren değişik konuları görüşen Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Ankara temaslarının olumlu geçtiğini belirtti.

Kdz. Ereğli Belediye Belediye Başkan Yardımcısı Nazım Erdoğan ve Belediye AK Partili Belediye Meclis Üyeleri Reşat Latif, Eyüp Karaaslan, Sezai Meriç, Ayhan Atay, Salih Kumaş, İhsan Yazıcıoğlu ve Fevzi Mazlum’un yanı sıra AK Parti Zonguldak İl Genel Meclis Üyeleri Ali Tarakçı ve Kazım Beceren, Kdz. Ereğli Muhtarlar Derneği Başkanı Şükrü Kılıç, Ak Parti Zonguldak Milletvekili aday adayı Zafer Sucu, AK Parti Grubunda Başbakan Ahmet Davutoğlu’nu dinledi.

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) Ak Parti Zonguldak Milletvekili Prof.Dr. Ercan Candan ile bir araya gelerek Başbakan Davutoğlu’nun grup toplantısına katılan Başkan Uysal, grup sonrası Milletvekili Candan ile birlikte Başbakan Davutoğlu ile bir araya gelerek bölgenin sorunlarına ilişkin bilgi verdi.

Milletvekili Candan ve Başkan Uysal, grup sonrası Ereğli heyeti ile TBMM yemekhanesinde öğle yemeğinde buluştu. Daha sonra Milletvekili Candan’ın TBMM’deki ofisinde ise Ereğli heyeti ile bir araya gelinerek ilçenin sorunları ve çözüm yolları ve önerileri konuşuldu. Yaklaşık 1 saat süren toplantı da ilçeye yapılması hedeflenen yatırımlara ilişkin de karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Başkan Uysal, 3 günlük Ankara temaslarında ilgili bakanlıklarla görüşüldüğünü ve görüşmelerin olumlu geçtiğini belirterek, “Biz ne yapıyorsak Ereğli için yapıyoruz. Tek bir hedefimiz var O da Ereğli’yi daha ileriye taşımak ve Ereğli halkının huzur ve güven içinde yaşamasını sağlamak.” diye konuştu. 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın