Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ULUPINAR, ENERJİ BAKANLIĞINDA!..

ULUPINAR, ENERJİ BAKANLIĞINDA!..

AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan ULUPINAR ve Bakacakkadı Belediye Başkanı Sezgin Özdemir Enerji Bakan Yardımcısı Ali Rıza ALABOYUN’ u ziyaret ettiler.

Ulupınar, gerçekleşen görüşmeyle ilgili yaptığı açıklamada: “Bakan Yardımcımız sağ olsun bizi kırmadı ve randevu verdi. Bakacakkadı Belediye Başkanımız Sezgin Beyle buluşup kendisini ziyaret ettik. Bakacakkadı’ nın doğalgaz ve elektrik sorunlarını ile ilgili konuştuk.

Başkan, Bakacakkadı’ nın alt yapı ve su ile ilgili inşaatlarının devam ettiğini bunlarla herhangi bir sıkıntısının bulunmadığını ancak Karabük’ ü Zonguldak’ a bağlayan doğalgaz üçgeninin içinde Bakacakkadı’ nın kaldığını, ana hattında kendi belediye sınırlarından geçtiğini, sonucunda da eğer doğal gazın beldeye geldiği takdirde herhangi bir sıkıntılarının kalmayacağını söyledi. Ayrıca başkan 2 kilometrelik bir elektrik hattının da yer altına alınması için talepte bulundu.

Akabinde Bakan Yardımcımız Sayın Alaboyun Botaş genel müdürünü arayarak konuyu kendisine aktardı ve bu konuda yardımcı olunmasını istedi.” ifadelerine değindi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın