Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Türk Metal’e gitti!

Türk Metal’e gitti!

Zonguldak’ın Ereğli ilçesine bağlı Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş’ın, Türk Metal Sendikası Genel Başkanı Pevrul Kavlak ve Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Odabaş’ı ziyaret ettiği bildirildi.


Gülüç Belediye Başkanlığı’nın sosyal medya hesabından yapılan açıklamaya göre, Demirtaş Türk Metal Sendikası Genel Merkezi’ne gitti. İlk olarak Genel Başkan Kavlak’ı ziyaret eden Demirtaş, Gülüç’e yapılan hizmetler ve sosyal aktivitelere verdiği destekten dolayı teşekkür etti.
Demirtaş ayrıca Kavlak’a üzerine resmi dokunmuş halı hediye etti. Sendikanın Gülüç’e yapılan hizmetlere ve sosyal aktivitelere hep destek verdiğini söyleyen Demirtaş şöyle dedi:
“Türk Metal Sendikası Genel Başkanı Sayın Pevrul Kavlak’a beldemize yapılan hizmetler ve sosyal aktivitelere verdiği desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. Gülüç Belediyesi olarak Erdemir’deki emekçilerimizin ve dolayısıyla her zaman emekçilerinin haklarını savunan Türk Metal Sendikası’nın yanındayız. Kendilerine bir kez daha Gülüç halkı adına şükranlarımı sunuyorum.”
Demirtaş, Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Odabaş’ı da ziyaret ederek üzerinde resminin bulunduğu halı dokumasını hediye etti.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın