Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

TSO… AK PARTİ… ŞOFÖRLER ODASI…

TSO… AK PARTİ… ŞOFÖRLER ODASI…

Karadeniz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Sertan Yalçın, "birlikte hareket edelim" mesajı verdi.


Yalçın, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte AK Parti Ereğli İlçe Başkanlığı ile Ereğli Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’na ziyarette bulundu.
AK Parti ziyaretinde konuşan Yalçın, İlçe Başkanı Fatih Çakır’a başarı dileğinde bulunarak, “her konuda birlikte ortak hareket edebileceğimizi Odam adına sizlere belirtmek isterim. Biliyorsunuz Ereğli içinde bulunduğu konum itibariyle bir sanayi kenti. Sanayi kentimizin bazı problemleri, sıkıntıları var. Bu sıkıntıları siz de bölgede yaşayan bir sanayici olarak yakinen biliyorsunuz. Bu konudaki çalışmalarınızı da biliyorum. Bundan sonraki yapacağımız çalışmalarda birlikte hareket ederek, sonuç alacağımıza da eminim” diye konuştu.
Çakır da, siyasi görevlerinden ziyade şehre katkı koyabilme adına her siyasi düşünceyle Ereğli merkezli bir araya gelebileceklerini belirterek, “çözdüğümüz sorunlarla birlikte tabi çözemediğimiz sorunlarımız da var. Bunların da takipçisi olacağız” dedi.
TSO heyeti, bu ziyaretin ardından gittikleri Ereğli Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nda, kısa süre önce yapılan kongrede güven tazeleyen Başkan Cevdet Civelek’e hayırlı olsun temennisinde bulundular.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük1
şaşkın1
hayran0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın