Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Toplantı, 5 dakika sürmedi!

Toplantı, 5 dakika sürmedi!

Karadeniz Ereğli Belediye Meclisi Aralık ayı Olağan Toplantısı’nın 4’üncü oturumu Belediye Başkanı Hüseyin Uysal Başkanlığında gerçekleştirildi.


Uysal, Atatürk Kültür Merkezi Nikah Salonu’nda ki toplantıda gündem dışı yaptığı konuşmada, geçtiğimiz Cuma günü üniversitenin ulaşım mühendisliğinden gelen bazı öğretim görevlilerin ilçede kent içi ulaşım planlamasına yönelik çalışmalar yaptığını söyledi. Uysal, bu konuyla ilgili detaylı açıklamayı yarınki meclis toplantısında yapacağını belirtti.

"TURİZM KONUSUNDA ZENGİNİZ AMA…”
Uysal, hafta sonu ise şehirde İstanbul Rehberler Odası Başkanı Hakan Eğinoğlu ve yönetimi ile birlikte 48 tur rehberini ağırladıklarını ifade ederek, “onlarla da görüş alışverişinde bulunduk. Önümüzdeki günlerdeki turizm çalışmalarımızı komisyonlar ve çalıştaylar olarak da devam ettireceğiz. Son derece de güzel oldu. Her zaman dediğimiz gibi Kdz. Ereğli İlçemizin büyük zenginlikleri olmasına rağmen, büyük bir yoksunluğu yaşıyoruz. Bizler de bunu fark ettiğimi için önümüzdeki günlerde bu çalışmalarımız artarak devam edecek” diye konuştu.
Meclis gündeminde bulunan iki maddenin görüşülmesinin ardından toplantı sona erdi. Meclis toplantıları yarın (12 Aralık Salı) 5’inci oturumla devam edecek.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
şaşkın1
gülücük0
hayran0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın