Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

30 AĞUSTOS KUTLAMA MESAJLARI!..

30 AĞUSTOS KUTLAMA MESAJLARI!..

AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, 30 Ağustos Zafer Bayramının 93. yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı

Çaturoğlu mesajında; “30 Ağustos’un, dünya tarihine damga vuran milletimizin şanlı tarihindeki en önemli dönüm noktalarından biri olduğunu” belirtti.

“Ülkemizi parçalamak ve milletimizi esaret altına almak isteyen devletlere karşı, yokluk içinde, en zor koşullarda ve her şeyin bittiği sanılan bir dönemde, yüce milletimizin sarsılmaz azmi, yüksek iradesi, vatanseverliği ve kahramanlığı ile kazanılmış, milletimizin tarihine altın harflerle geçen onurlu bir zafer olduğunu vurgulayan Çaturoğlu şunları kaydetti;

Şanlı ve şerefli bir mücadelenin mirasçıları olarak; ülkemizi muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarmak için gece gündüz demeden var gücümüzle çalışmalıyız. Birlik ve beraberliğimizi canımız pahasına koruyarak ve ülkemize yapılan her türlü iç ve dış saldırı karşısında tek yürek olarak cevap vermeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle; başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, kanlarıyla canlarıyla bu toprakları vatan yapan aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, milletimizin, ordumuzun tüm mensuplarının ve Zonguldak’lı hemşerilerimin 30 Ağustos Zafer Bayramın yürekten kutluyorum.”

******************************************************************************************************************************************************************

Kdz.Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Tetiker,30 Ağustos Zafer Bayramının 93. yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

"Milletimizin bağımsızlık uğruna gösterdiği azim ve kararlılığın tüm dünyaya ilan edildiği büyük zaferin 93. Yılını coşkuyla kutluyoruz.

Tarihi şanlı zaferlerle dolu yüce milletimiz, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk komutasında gösterdiği büyük kahramanlıklarla vatanımızı ve milletimizi yok etmeye çalışanlara karşı birlik ve beraberlik ruhu ile verdiği muhteşem bir mücadele ile büyük zaferi kazanmış ve bize bu güzel vatanımızı emanet etmiştir.

Bizler de emanet aldığımız vatanımızı her alanda en üst seviyelere çıkarmak için var gücümüzle birlik beraberlik içinde çalışmalıyız.

Bu duygularla Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını, İstiklal Savaşının tüm kahramanlarını, kanlarıyla canlarıyla bu toprakları vatan yapan aziz şehitlerimizi, gazilerimizi saygı ve minnetle anıyor

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 93. yıldönümü dolayısıyla ; Başta Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını rahmetle anar, Tüm Ereğli halkının ve üyelerimizin bu anlamlı gününü kutlarım."

 

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo