Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

SON MESAJ!

SON MESAJ!

Arslan Keleş, yönetimine aday olduğu Karadeniz Ereğli Ticaret Odası Organ Seçimleri öncesi ‘son mesajlarını aktarmak’ amacıyla basın toplantısı gerçekleştirdi.


Keleş, sahibi olduğu Keleşler Park Otel’de düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada, bir önceki proje tanıtım toplantısına sağlanan katılımın, ilçede yakılan değişim fişeğinin ateşi olduğunu söyledi. Aldıkları enerji ile Pazar günü yapılacak Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Organ Seçiminden bekledikleri sonucu alacaklarına inandıklarını belirten Keleş, şöyle dedi:
“Yeni yüzler değiller fakat yeni ortaya çıkabildiler”
“Seçim sürecinde işler biraz karıştı, anlamakta güçlük çekiyoruz. Bir belediye başkanlığı, bir milletvekilliği seçimi hatta ve hatta bir cumhurbaşkanlığı seçimine kadar boyut bir anda değişti. Bu, ticaret ve sanayi odası organ seçimleri ve Ereğli’nin en güçlü sivil toplum kuruluşunun seçimidir. Bizde boş laf, boş vaat yoktur. Ben ve arkadaşlarım, verilen her sözü tutmak için mücadele veren, elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan bir kadroyuz. Hiçbir zaman ‘ben şöyle, ben böyle yapacağım’ diye bir şey söylemedik. Biz vizyon ve misyonumuzu ortaya koyduk. Kimsenin duymak istedikleri hikayeleri anlatmıyoruz.
Bizim dışımızdaki aday guruplarının bir tanesi 20 yıldır, diğeri 10 yıldır Ticaret ve Sanayi Odası yönetimindedir. Yeni yüzler değiller fakat yeni ortaya çıkabildiler. Başarısızlıklarını görüp, süslü sözlerle insanları ikna etmeye çalışıyorlar. Yahu siz zaten 20 yıldır oradaydınız.”  

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük3
hayran1
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın