Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Şoför esnafı, başkanını belirliyor

Şoför esnafı, başkanını belirliyor

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde Ereğli Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası 38’inci genel kurulu yapılıyor.


 

Anatolia Toplantı salonunda gerçekleştirilen kongrede saygı duruşundu bulunuldu İstiklal Marşı söylendi. Kongrenin Divan Kurulu Başkanlığı’na Zonguldak Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Muharrem Çoşkun, Başkan Vekilliğine Bayram Çetinkaya ve katip üyeliklerine Rukiye Kir, Aydın Demircan ve Ahmet Yıldız seçildi.
Akyüz: Ayrımcılığı kaldıracağım
Kongrede ilk konuşmayı Murat Akyüz yaptı.  Şoförler Odasını daha iyi bir noktaya taşımak için aday olduğunu belirten Akyüz, şunları söyledi:
“Bizim derdimizi bizden başka kimse bilmez. Bugün burada aday olarak karşınızdayım. Sorunlarınızı, dertlerinizi el birliği ile çözmek için buradayım. Ben yaptım oldu diye değil hep beraber kardeşçe hareket etmek, şoför kardeşlerimin haklarını savunmak, onlar için mücadele etmek için buradayım. İzin verirseniz sizler gibi bende bu taşın altına elimi koymak istiyorum, şoförler odasını daha iyi bir noktaya taşıyabilmek için hizmet etmek istiyorum. Ben şoförler Odası Başkanlığından önce sizlerin kardeşi olmak istiyorum. Seçim bittikten sonra ayrımcılığı kaldıracağım, seçim bittikten sonra ağabeyliği kardeşliği oluşturacağım. Kavgaları bitireceğiz, kavgalara izin vermeyeceğiz, bundan sonra şoför olduğumuzu daha gururla başımız dik, göğsümüzü gere gere söyleyeceğiz. Makam mevki için değil hizmet için adayım.”
Civelek: Daha iyi hizmet edeceğiz
Mevcut başkan Cevdet Civelek ise görev süresi boyunca gerçekleştirdiği hizmetleri anlattığı konuşmasında şu sözlerle konuştu:
“Her zaman sizlerin hizmetinde olduk ve her zamanda sizlerin iyi gününde kötü gününde yanınızda olmaya çalıştık, Burada ufak tefek hatalarımız olduysa hakkınızı helal edin, sizlerin kalbini kırdıysam da özür dilerim. Burada hepimiz kardeşiz, arkadaşız. Bize yine görev verirseniz sizlere daha iyi hizmet edeceğiz. İlk seçimdeki gibi, yine heyecanlıyım, bu heyecanımın bitmediğini gösteriyor, ekip arkadaşlarımla birlikte sizlerden yine oylarınızı istiyor ve ekip arkadaşlarım ile yolumuza devam etmek istiyorum.”
Diğer konuşmaların ardından seçimlere geçildi. Haber yayına hazırlandığı sırada seçimler sürüyordu. 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük1
hayran1
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın