Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

“SİZLER BİZİ, BİZLER SİZİ TEMSİL EDİYORUZ”

“SİZLER BİZİ, BİZLER SİZİ TEMSİL EDİYORUZ”

Kısa adı DEV-DER olan ve İstanbul’un Pendik İlçesinde faaliyet gösteren Zonguldak ili Devrek ilçesi Sosyal Kültürel Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği dün akşam İstanbul Pendik’te düzenlediği iftar yemeğine AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu’da katıldı.

İstanbul Devrekliler Derneği gerçekleştirdiği gece ile gurbette bulunan Zonguldak’lı ve Devrekli vatandaşları bir araya getirerek muhteşem bir gece geçirmelerini sağlarken, iftar yemeğinin onur konuğu AK Parti Zonguldak Milletvekili Çaturoğlu oldu.

 

ÇATUROĞLU BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

İstanbul’daki Zonguldak ve Devrekliler ile hasret gideren ve aşlarını paylaşan Çaturoğlu,  gecede büyük ilgi gördü.

2014-2015 eğitim öğretim yılında Karnesi en iyi olan öğrencilere yönelik olarak Derneğin başlattığı “Karneni Getir” kampanyasında Ders notları en yüksek olan Devrekli öğrenciye tablet hediye eden Çaturoğlu, iftar yemeğinde Zonguldaklı ve Devreklilere hitaben bir konuşma yaptı.

 

“SİZLER BİZİ, BİZLER SİZİ TEMSİL EDİYORUZ”

İftar yemeğine katılmaktan ötürü duyduğu memnuniyeti ifade eden Çaturoğlu şunları söyledi:

“Sizler gurbette memleketlerinizden uzak bir şekilde bizleri en iyi şekilde temsil ediyorsunuz. Geçirdiğiniz yoğun tempodan bir nebzede olsa uzak kalmak ve hemşerileriyle hasret gidermek için düzenlediğiniz iftarda bulunmaktan ötürü son derece mutluyum.  Burada sizlerle bir araya geldik oldukça neşeli dakikalar geçirildi. Bu geceyi organize eden herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Biz bu derneğimize çok önem veriyoruz. Tüm sıkıntılarında yanlarında olmak istiyoruz.  İstanbul’da siz Zonguldak’ımızı ve Devrek’i, bizlerde Ankara’da sizleri temsil ediyoruz. Orada bir kapınız olduğunu hiçbir zaman unutmayın. Sürekli yanınızda olacağız, sizlerle sık sık kucaklaşacağız”

 

GECEYE KATILIM YOĞUNDU

Geceye Zonguldak Federasyonlar Platformu (ZONFER) yöneticileri, AK Parti Alaplı İlçe Başkanı Mustafa Yavuz,  AK Parti Alaplı Siyasi İşler Başkanı Yılmaz Can, AK Parti Alaplı Teşkilat Başkanı Ali Uysal,  Alaplı’nın sevilen simalardan Mustafa Demirci, İstanbul ve Pendik’te yaşanan Zonguldak ve Devrekliler ile çok sayıda vatandaş katıldı.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo