Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

SİYASETİ ADETA TEPETAKLAK EDEN HAMLE!.

SİYASETİ ADETA TEPETAKLAK EDEN HAMLE!.

CHP’li Gülüç Belediye Başkanı, şok bir karar ile partisinden istifa ederek AK Parti’ye geçtiğini bildirdi.


Edinilen bilgiye göre, son dönem Zonguldak ili Ereğli ilçesi Gülüç beldesinde CHP’den seçim kazanarak belediye başkanlığı görevini yaklaşık 5 yıldır yürüten Gökhan Demirtaş, eşi Işıl Demirtaş ile birlikte AK Parti Ereğli İlçe Başkanlığına giderek AK Parti’ye geçişini anlattı.
“BU SAATTEN SONRA…”
Sözüne “bu saatten sonra” diyerek başlayan Demirtaş, şunları kaydetti:
“Bu saatten sonra yolumuza AK Parti olarak devam edeceğiz. Gülüç’teki hizmetlerimizi daha hızlandırmak amacıyla, Devletimizin imkanlarından bizde faydalanmak istiyoruz. Gülüç’e bu saatten sonra; gerek ilçe başkanımız gerekse de belde başkanımızla, daha güzel hizmetler yapmak için AK Parti’nin de desteğini alarak yola devam etmek istiyorduk. Daha önce AK Parti’deydik yine AK Partili olarak bu görevimize devam etmek istiyoruz. Belde başkanımız ve vekillerimiz ile böyle bir karara vardık. Bu saatten sonra, Gülüç’te yolumuza AK Parti ile devam edeceğiz. Camiamıza hayırlı-uğurlu olsun.”
“TEKRAR YUVAMIZDA GÖRMEKTEN…”
Ak Parti Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır ise Demirtaş’ın daha önce AK Partili olduğunu belirterek şunları söyledi:
“Değerli belediye başkanımıza, partimize katılımının şahsına, ailesine, Gülücümüze ve Ereğlimize, Zonguldakımıza ve AK Parti’ye hayırlı-uğurlu olmasını diliyorum. Çalışkan başkanımız, bizden önceki dönemde de Ak Parti’nin kadroları içinde görev almış değerli bir başkanımızdır. O’nu tekrar yuvamızda görmekten son derece mutluyuz. Belde teşkilatımız ile belediye başkanımız ile bundan sonraki süreçte el ele vererek Gülücümüze, çok daha büyük hizmetler yapmak gayreti içinde olacağız.” 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
kızgın15
gülücük9
şaşkın5
üzgün4
hayran3
Livera 61

13 Kasım 2018 - 11:19

İnsan omurgasız olursa böyle olur.cikar menfaat koltuk sevdası bu kadar ucuz olmamalı.ayip ayıp.dun orda bugün burda..

Leman Yıldız

13 Kasım 2018 - 10:29

satılmış

Ertan turk

12 Kasım 2018 - 23:53

Koltuk sevdası baktıki chp den bi daha aday olamıyacak en iyisi akp ye gecmek

Hakan Soyturk

12 Kasım 2018 - 17:47

Gokhan Baskan nerede biz oradayiz

Mustafa Kuru

12 Kasım 2018 - 17:26

Tam 20 gündür kedisinin kesin ihraç talebiyle disipline verilmesini isteyen onlarca gerçek Chp lilerden biriyim bu saatten sonra Chp den aday olsaydı ben partili olarak üzülürdüm .Burda Chp ilçe başkanı ve il başkanı gereğini yapamamıştır ben olsaydım 20 gün önce istifasını isterdim

Yorum Yazın