Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

SEÇİLİRSE, EREĞLİ’DEKİ İNŞAAT FAALİYETLERİN DURDURACAK!.

SEÇİLİRSE, EREĞLİ’DEKİ İNŞAAT FAALİYETLERİN DURDURACAK!.

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Karadeniz Ereğli’de CHP Belediye Başkan Aday Adayı İnşaat Mühendisi Erol Çivici, partisince aday gösterilmesi halinde seçim öncesi yapacağı ekip ve çalışmalarının hazır olduğunu söyledi.
Çivici, 91.7 frekansından yayın yapan Ereğli FM’de katıldığı “Fikri Kapan’la Burada Konuşalım” programında, siyasete nasıl başladığı, ne kadar siyasi birikim elde ettiği, neden CHP’de siyasete devam ettiği gibi bir çok soruya yanıt verdi.
ŞİRKETİ İNŞAAT YAPMAYACAK
5 yıllık Belediye Meclis Üyeliği tecrübesi başta olmak üzere Ereğli’yi iyi tanıdığını ve yapılacakları çok iyi bildiğini anlatan Erol Çivici, ada gösterilip seçimleri kazanması halinde ise halen Yönetim Kurulu Başkanlığını yürüttüğü Erol İnşaat’ın, şehirdeki inşaat faaliyetlerini durduracağını açıkladı.
Birikimler İve ekibiyle kendine olan güveninin ‘Tam olduğuna’ vurgu yapan Erol Çivici, aday gösterilmesi halinde sadece partililerden değil, ilçenin geniş kitlelerinden oy alacağına yönelik detayları da aktardı.
Çivici, şehrin sorun ve taleplerini ise, mahallinde yaşayanlarla görüşüp çözeceklerini belirterek, “bu kenti birlikte yöneteceğiz” dedi. Gazeteci Fikri Kapan’ın sorularına verdiği yanıtlarla bir saat süren programın tekrarı ise bugün (16 Kasım) saat 17.00’de Ereğli FM’den dinlenebilecek.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük2
hayran2
kızgın2
şaşkın0
üzgün0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın