Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Şahin: “Türkiye’nin dört bir yanından bu camiyi görmeye gelecekler”

Şahin: “Türkiye’nin dört bir yanından bu camiyi görmeye gelecekler”

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


AK Parti Karadeniz Ereğli Belediye Başkan Adayı Erol Şahin hayata geçirmeyi planladığı Modern Cami Projesi’ni seslendirdiği film ile anlattı. 
Şahin, yazılı açıklamasında,  tüm projelerini halkın talep ve ihtiyaçları doğrultusunda hazırladıklarını belirterek, profesyonel proje ekibi tarafından hazırlanan Modern Cami Projesi’ni Ereğli halkına anlattı. Ereğli’nin sembolü olacağı öne sürülen cami tamamlandığında Türkiye’nin dört bir yanından turistin görmeye geleceğini belirten Şahin, şunları kaydetti:
“Karadeniz Ereğli’mizin güzel insanlarının sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif ihtiyaçlarını karşılamak üzere projelerimizi siz değerli hemşerilerimizin beğenisine sunmuştuk. Şimdi ise Ereğli’mizin güzel insanlarının ihtiyacını karşılamak ve Türkiye’nin dört bir köşesinden insanların akın akın ziyaret edeceği modern bir cami projesini sizlere sunmaktan gurur duyuyorum. Kent Meydanı inşaatı hafriyatını denize doldurulması ile elde edilecek olan alan üzerine inşa edilmesi öngörülen modern camimizin inşaatı hayırsever arkadaşlarımızın desteği ile yapılması planlanmaktadır.”

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
şaşkın5
hayran3
kızgın2
üzgün1
gülücük0
Etna 67

27 Mart 2019 - 19:48

Proje güzel de hali hazırdaki belediye başkanına Ak partili meclis üyeleri yaptırmamıştı camiyi size yaptıracaklar mı?

Yorum Yazın