Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ŞAHİN, GENÇ SEÇMENLE BULUŞTU

ŞAHİN, GENÇ SEÇMENLE BULUŞTU

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Karadeniz Ereğli Belediyesi’ni yeniden AK Parti’ye katmak isteyen partinin Belediye Başkan Adayı Erol Şahin’in, ilk kez oy kullanacak seçmenden destek istediği bildirildi.
Oluşturulan basın biriminden yapılan yazılı açıklamaya göre, AK Partili Şahin, parti kurmayları ile birlikte başlattığı saha çalışmalarını sürdürüyor.  Esnaf ziyaretleri yaparak ticaret erbaplarının elini sıkan Şahin, gittiği Ömerli mahallesinde ise genç seçmen ile bir araya geldi. Mahalle derneğine ait alanda konuşan Şahin, projelerinde bazılarını ilk kez oy kullanacak gurubu anlattı.  
“TEK DESTEKÇİM CUMHURBAŞKANIMIZ
  SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN”

Belediyeyi çalmadan ve rüşvet almadan yöneteceklerini ifade eden Şahin, şunları kaydetti:
“Söz verdiğim işi yapmadığım takdirde sizler yolda sokakta, hatta makamıma gelerek bunun hesabını soracaksınız ve sormalısınız da. Yarın buraya başkaları da gelecek size birtakım sözler verecek. Her söze inanmayın, verilen sözlerinde takipçisi olun. Ben kendi adıma konuşuyorum yapamayacağım hiçbir sözü size vermeyeceğim.
Benim tek destekçim Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve halkımızdır. Cumhurbaşkanımız Ereğli’ye çok ayrı bir özen gösteriyor.”
ÇAKIR: GÜVENİYORUZ
Seçim saha çalışmalarında sırasında, adayının her anında yanında olan İlçe Başkanı Fatih Çakır ise belediyeciliğin 2 kilometre asfalt başında fotoğraf çektirmek olmadığını belirttiği sözlerinde, “adayımız bütçeyi yönetmeyi de, insanı yönetmeyi de iyi bilir. Belediyede hangi görevi en iyi kimin yapabileceğini de iyi bilir Cumhurbaşkanımız güveniyor ki bizzat kendisi Erol Şahin üzerinde karar kıldı” ifadeleri kullandı.
 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük3
hayran1
kızgın1
şaşkın0
üzgün0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın