Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ŞAHİN, ESNAFI DİNLİYOR

ŞAHİN, ESNAFI DİNLİYOR

BÖLGEDE OLAN BİTENLER İÇİN www.ereglifm.com.tr


31 Mart Mahalli İdari Seçimlerinde Karadeniz Ereğli Belediyesini yeniden AK Partili yapmak isteyen partinin Belediye Başkan Adayı Erol Şahin’in seçim çalışmalarını yoğun tempo ile sürdürdüğü bildirildi.
Şahin, basın birimi aracılığı ile yaptığı yazılı açıklamada, Erdemir caddesi esnaflarını ziyaret ettiğini belirtti. Ticaret erbapları ile sohbet ederek kendisine iletilen sorunlarını dinleyen Şahin, seçimden sonra, belediye başkanı olarak teşekkür ziyaretlerinde bulunacağını öne sürdü. İletilen sorunları, ortak karar alarak el birliği ile çözeceklerini de anlatan Şahin, ilçenin geleceğinin parlak olduğunu ifade etti.
Şahin’in gezisine İlçe Başkanı Fatih Çakır, Kadın ve Gençlik Kollarının yanı sıra bazı belediye başkan aday adayları ve partililer de eşlik etti.

PARTİYE ZİYARETLER
Öte yandan, AK Parti ilçe teşkilatına, toplumun farklı kesimlerinden de ziyaretlerin gerçekleştiği kaydedildi. Kars Kafkas Folklor Derneği Başkanı Soykant Öztürk’ün başarı dileğinde bulunmak için gittiği parti teşkilatında, şahin ile görüştüğü bildirildi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük3
kızgın1
hayran0
şaşkın0
üzgün0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın