Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ROZETLERİMİZ DEĞİL YÜREĞİMİZ...

ROZETLERİMİZ DEĞİL YÜREĞİMİZ...

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, “benim ve yol arkadaşlarımın yürekleri büyük, rozetleri değil” dedi.
Basın Bürosu’ndan yapılan yazılı açıklamaya göre, Uysal, BBP ve Alperen Ocakları’nın düzenlenen “Büyük Bilik” gecesine katıldı. Uysal, Çilek Düğün Salonu’ndaki etkinlikte yaptığı konuşmada, 31 Mart’ta seçimleri kazanacaklarını söyledi. Görevi süresince doğrudan ve adaletten ayrılmadığını belirten Uysal şunları söyledi;
“5 yıl her ortamda, her yerde doğru bildiğimize doğru dedik, yanlışa yanlış dedik. Doğrudan, adaletten ayrılmadık. Birileri kötü miras alacağız diye konuşmaya başladı. Biz göreve geldiğimizde kötü miras aldık, seller geldi demedik, mazeret üretmedik. Kolları sıvadık, hizmet ettik. 5 yıl boyunca bir gün of dedim mi? öf dedim mi? şikayet ettim mi? şöyle belediye aldım dedim mi?  demedim. Şimdi söylüyorum göreve geldiğim de 84 milyon bütçe, 40 milyon 300 bin lira İller bankası ve özel bankaya borç vardı. Kim ödedi? o kötü miras alacağız dedikleri belediye.
Diyorlar ki 1 yıl anca belediyeyi düzeltiriz diyorlar. Sen 1 yıl ne yapacaksın. Huylu huyundan vazgeçer mi, 1 yıl insan boşta kalır mı? 1 yıl bir şey yapmayacaksan gelme kardeşim. Niyet belli kavga.  Belediye düzenli, belediye yürüyor, hem de aslanlar gibi. Kötü miras alacağız diyenlere inanmayın. Onların derdi kavga.
Birileri de Ereğli‘de esnafın durumu belli iken indirim günleri diyor. Esnafın üstüne çullanacaklar. Ben dışarıdan birilerini getirdim mi. Hayır. Yine getirmeyeceğim. Ereğli esnafı kazanacak.
Şimdi tutmuşlar Büyük Birlik Partisinin oyunu hesaplıyorlar. Boşuna hesaplamayın. Benim ve yol arkadaşlarımın yürekleri büyük, rozetleri değil. Bizler ranta, yemeğe, içmeye, yan yatmaya gelmiyoruz, hizmete talibiz. Özümüz millet, sözümüz hizmet.
Benim ve yol arkadaşlarımın yürekleri büyük, rozetleri değil. Bizler, ranta, yemeğe, içmeye, yan yatmaya gelmiyoruz, hizmete talibiz. Özümüz millet, sözümüz hizmet.”
ÇOLAK: HÜSEYİN BAŞKANIMIZ SİZLERE EMANET
Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Ahmet Çolak ise Uysal’a destek isteyerek; “31 Mart’a kadar, malınızı, canınızı nasıl koruyorsanız, Hüseyin başkanımızı da öyle koruyun” dedi.

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük1
hayran1
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın