Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

POSBIYIK, MAHALLELERDE KONUŞUYOR

POSBIYIK, MAHALLELERDE KONUŞUYOR

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Karadeniz Ereğli’de CHP Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık’ın, Belediye Meclis Üyesi Adayları ile birlikte Kavaklık ve Uzunçayır mahallelerindeki halkla buluştuğu bildirildi.
CHP SKM’den yapılan yazılı açıklamaya göre, mahalle sakinleri tarafından sıcak karşılanan Posbıyık, taraftarına yaptığı konuşmasında, Ereğli ve köylerinde yaşayan insanları çok sevdiğini belirterek, “Çünkü onlar beni hep onore ettiler ve üst üste 4 dönem belediye başkanı seçtiler. Ereğli’yi seviyoruz, Ereğli sevdamız var. Yola çıktık, çok azimli ve kararlıyız” dedi.
Ereğli’nin son 5 yıldır ekonomik, sosyal, kültürel yönden çok geride kaldığına ifade eden Posbıyık, “iktidar partisinin belediye başkan adayını getirdiler. Halil Posbıyık gitsin tersaneler çalışacak dediler, taşeronları işe alacağız dediler. Kandilliye madene bin 500 işçi koyacağız dediler. Şunu dediler, bunu dediler. Halil Posbıyık kavgacı dediler, onun için Ereğli’ye fabrikalar gelmiyor dediler. 5 senelik iktidar partisinin Belediye Başkanının Ereğli’yi getirdiği hali hep beraber görüyoruz” diye konuştu.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük5
kızgın1
hayran0
şaşkın0
üzgün0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın