Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ÖZGEN, BAŞKAN UYSAL’I ZİYARET ETTİ

ÖZGEN, BAŞKAN UYSAL’I ZİYARET ETTİ

Karadeniz Ereğli İlçe Emniyet Müdürü Timur Özgen, beraberindeki teşkilat personeliyle birlikte Türk Polis Teşkilatı’nın 170.kuruluş yıldönümü nedeniyle Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ı ziyaret etti. Özgen ve beraberindekiler bir süre Başkan Uysal ile görüşürken polis teşkilatına yönelik katkı ve desteklerinden dolayı Başkan Uysal’a teşekkür etti.

Başkan Uysal ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdiği konuşmasında, “Ülkemizde iç güven ortamının sağlanması için fedakârca görev yapan Türk Polis Teşkilatının170’inci kuruluş yıldönümü kutlu olsun. Milletimizin asayiş, huzur ve güven içinde yaşamasını, can ve mal güvenliğinin sağlanmasını, temel insan hak ve özgürlüklerinin korunmasını polis teşkilatımıza borçluyuz.

Toplumsal huzurun, sosyal barışın sağlanmasında da fedakârca görev yapan ilçemiz başta olmak üzere tüm polis teşkilatının kuruluş yılını kutluyor, polisimize selam ve sevgilerimi sunuyorum. Bu vesileyle bugün hayatta olmayan tüm polis şehitlerimizi rahmet ve şükranla anıyorum. “ dedi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın