Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ÖZCAN’DAN AÇIKLAMA VAR

ÖZCAN’DAN AÇIKLAMA VAR

Karadeniz Ereğli’de geride bırakılan Ereğli TSO Organ Seçimlerinin başkan adayı Niyazi Özcan, seçim sonucuna saygı duyulması gerektiğini bildirdi.


Aynı zamanda Ereğli İçin Mücadele Platformu Sözcüsü Özcan, haber merkezlerine geçtiği yazılı açıklamasında, oda üyelerinin seçimine diyecek bir şeyinin olmadığını söyledi. İlçenin çıkarları doğrultusunda hareket etmeye devam edeceğini ifade eden Özcan, şunları kaydetti:
“Ereğli’mizde yaklaşık 8 aydır Ticaret ve Sanayi Odası seçimleri öncesinde mücadelemizi verdik. Her üyemize giderek Ereğli ve odanın durumunu elimizden geldiği dilimizin döndüğü kadar anlatmaya çalıştık. Gün geldi çattı ve 15 Nisan Pazar günü Anadolu otelde gerçekleştirilen seçimlerin ardından bugün ki tablo ortaya çıktı. Seçmenimizin oda üyemizin takdiri bu yönde ise bizim de diyecek sözümüz olmaz. Bu takdire saygı duymak zorundayız.
Ereğli’ de özellikle sac tüccarları ve nakliyecilerin ekonomik yapısının bu kadar bozulduğu noktada grupların bu şekilde teveccüh göstermesine anlam veremediğimi de belirtmek isterim. Ancak sonuç ortadadır.
Ben, bizlere oy veren vermeyen tüm üyelere teşekkür ederim. Bugünden sonra ben Niyazi Özcan olarak Ereğli’nin menfaat ve çıkarları doğrultusunda çalışmalarıma kaldığım yerden devam edeceğim. Bana ve benimle birlikte yürüyen arkadaşlarımıza bir görev düşerse elimizden geleni yapmak için hazır olduğumuzu bir kez daha hatırlamak istiyorum. Yeni seçilen yönetim kurulu arkadaşlarımıza da bundan sonra ki çalışma hayatlarında da başarılar diliyorum.”

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük1
üzgün1
hayran0
şaşkın0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın