Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

OTOBÜSLER, ‘ADALET’ İÇİN KALKTI

OTOBÜSLER, ‘ADALET’ İÇİN KALKTI

EREĞLİ
CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun başlattığı ’adalet yürüyüşüne’ destek vermek için,  Zonguldak’ın Ereğli ilçesinden bir otobüs ve 4 adet minibüs partilinin hareket ettiği bildirildi.
CHP Ereğli İlçe Başkanı Sertan Ocakcı, Devrim Bulvarı’ndaki Sahil Taksi önünde gazetecilere yaptığı açıklamada, adaletin varlığına inanan herkes adına, yürüyüşe destek vermek için Bolu’nun Yeniçağa ilçesine gideceklerini söyledi. Adaletin, her insana gerekli olduğunu ifade eden Ocakcı, şöyle dedi:
“Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na destek vermek ve Adalet yürüyüşünde var olmak için bizde destek vermek için Bolu’ya gidiyoruz. Yeniçağa civarında karşılaşacağız. Kandilli’den iki minibüsümüz yola çıktı. Buradan ise bir büyük otobüse ve 2 adet minibüsümüz yola çıkacak. Bizde, kenti araçlarımızla eskortluk yapacağız.
Zonguldak, Karabük ve Bartın örgütleri ile beraber Yeniçağa’da birlikte olacağız. Tahmini saat 14.00’da 2 etap şeklinde yürüyeceğiz. Ereğli’de adalet isteyen ve adalete ihtiyaç duyan toplum haline geldik. Bunun sonlanması için, adaletin herkese lazım olduğunu bildiğimiz için ’Adalet yürüyüşüne’ destek veriyoruz. Belki bayramda da bu yürüyüşü sürdüreceğiz. Düzce ve Adapazar’dan sonra tekrar ilave otobüs kaldıracağız ve destek vereceğiz. İstanbul’a yaklaşıldığında ise Türkiye’nin bütün örgütleri, bu eyleme destek verecekler.”
Ocakcı, yürüyüşe katılanlara, üzerinde ’adalet’ yazan beyaz renkte tişörtlerden hediye etti.

 

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük1
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın