Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

OCAKÇI 200 OY ALDI…

OCAKÇI 200 OY ALDI…

Toplam 415 delegesi bulunan CHP Kdz. Ereğli İlçe Örgütündeki genel kurulda ise 240 delege oy kullandı, 32 oy boş, 8 oy da geçersiz çıkarken, Ocakçı, 200 oy alarak ilçe başkanlığına yeniden seçildi.


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kdz.Ereğli İlçe Kongresi, Gülüç Belediyesi’ne ait Düğün Salonunda gerçekleştirildi.

CHP Zonguldak Milletvekilleri Şerafettin Turpcu, Ünal Demirtaş, Alaplı, Gülüç, Kandilli Belediye Başkanlarının yanı sıra ilçedeki çeşitli sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, siyasi parti ilçe başkanlarının da takip ettiği kongrede delegelerin yeterli ilgiyi göstermemesi nedeniyle, yaklaşık 1,5 saat geç başladı.
Yeterli çoğunluğun sağlanmasının ardından başlayan kongre saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın söylenmesi ile devam etti. CHP Zonguldak Milletvekilleri Şerafettin Turpcu ile Ünal Demirtaş, ülke ve Zonguldak gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulundu, birlik ve beraberlik içerisinde partiyi iktidara taşımak için yoğun bir çalışma içerisinde olmaları gerektiğini vurguladılar. Kongrede tek aday mevcut Başkan Sertan Ocakçı’nın listesi yer aldı.
Ocakçı’nın listesinde yer alan isimler ise şu şekilde:
Ekrem Akman, Sevdekar Aras, Yıldıray Arslan, Mürşide Ateş, Halil Bozkurt, Şenol Çevik, Nahide Ercan, Şenay İşeri, Burak Karaarslan, Noyan Keskin, Huri Keskin, Uğur Likoğlu, Derya Özcan, Ahmet Yalçın, Rahmi Yaman, Hikmet Yılmaz.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük3
şaşkın1
üzgün1
kızgın1
hayran0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın