Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

OCAK, BRÜKSEL YOLCUSU

OCAK, BRÜKSEL YOLCUSU

Zonguldak’ın Alaplı ilçesi Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Ocak’ın, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun da katılımıyla gerçekleştirilecek olan TOBB Brüksel hizmet binası açılışına ve Brüksel kurum ziyaret programlarına katılacağı belirtildi.

Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Ocak,  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) organizasyonuyla 17-19 Şubat 2016 tarihlerinde düzenlenecek olan TOBB Brüksel hizmet binası açılış töreni için Brüksel’e gideceğini söyledi.

Program kapsamında Başbakan Ahmet Davutoğlu ile görüşmeyi planladığını belirten Ocak, “Türkiye’nin AB sürecine destek sağlamak, bu sürece iş dünyasını hazırlamak, genel anlamda toplumu bilgilendirmek amacıyla uzun süredir faaliyetler sürdürmekte olan TOBB’nin, başta AB kurumları olmak üzere üye ülke iş çevreleri ve hükümetlerine yönelik lobi faaliyetleri yürütme çalışmaları için oluşturulan TOBB Brüksel hizmet binası, 18 Şubat’ta Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun da katılımıyla gerçekleştirilecek törenle hizmete açılacak. TOBB nezdindeki oda ve borsa başkanları, Türkiye-AB Karma İstişare Komitesi üyeleri, AB iş çevreleri ve kurumların katılımıyla gerçekleştirilecek olan açılış töreninin ardından Brüksel programı kapsamında çeşitli AB kurumları da ziyaret edilerek bilgiler alınacak. Program kapsamında Başbakan Ahmet Davutoğlu ile görüşme fırsatım olacak. Kendisine ilçemiz sorunlarını ve yapılacak projeler ile ilgili dosya sunacağım “ dedi. 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın