Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

MÜRACAATINI YAPTI

MÜRACAATINI YAPTI

Şahin, aday olması durumunda seçimleri kazanacağını ve Ereğli’ye güzel hizmetler yapacağını söyledi.


Karadeniz Ereğli’de AK Parti eski İlçe Başkanı Erol Şahin, Belediye Başkan Aday Adaylığı müracaatını yaptı.
Şahin, eşi Feyzan ve oğlu Alperen Şahin ile birlikte AK Parti İlçe Başkanlığına gelerek, müracaat dosyasını parti başkanı Fatih Çakır’a teslim etti.
“BAŞARILI HİZMETLERE İMZA ATACAĞIZ" 
Şahin, 2019 Mart ayında yapılacak seçimleri kazanacaklarını ve Ereğli’ye güzel hizmetler yapacaklarını öne sürerek şunları söyledi:
“Yıllarca hizmet ettiğimiz AK Parti’nin belediye başkan aday adayı olmak bir şereftir. Partimizde demokrasi en güzel şekilde yaşanıyor. İlçe başkanımız 18 aday adayı olduğunu söyledi. Buda partimizin ne kadar revaçta, seçimlerde ne kadar başarılı olacağının bir göstergesidir. Bu süreci hep birlikte yaşayacağız. Bu görev bize tevdi edilirse aslanlar gibi gecemizi, gündüzümüze katarak mücadele edeceğiz. Ereğli’de başarılı hizmetlere imza atmayı düşünüyoruz. Hedefimiz yapılamayanları ve eksikleri tamamlamak. Bu görev başka arkadaşımıza tevdi edilirse onun yanında olacağım. Partimize destek vereceğiz, bizim anlayışımız budur.”
Şahin konuşmasında ayrıca Kdz. Ereğli Belediye Başkanı olduğunda AK Parti’nin kazanacağına yürekten inandığı Gülüç, Ormanlı ve Kandilli Belediye Başkanlarıyla birlikte çalışıp kendilerine güç ve destek vereceğini dile getirdi. İlçe Başkanı Fatih Çakır’ın ilçe başkanlığı döneminde yapılan seçimlerde hep başarılı olduğunu belirten Şahin, 31 Mart 2019 seçimlerini de Kdz. Ereğli’de AK Parti’nin kazanacağını vurguladı.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran1
kızgın1
gülücük0
şaşkın0
üzgün0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın