Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

MÜFTÜOĞLU; “İŞSİZLİK VE GÖÇÜ DÜŞÜRECEĞİM’’

MÜFTÜOĞLU; “İŞSİZLİK VE GÖÇÜ DÜŞÜRECEĞİM’’

BÖLGEDE OLAN BİTENLER İÇİN www.ereglifm.com.tr


Karadeniz Ereğli’de DSP’nin Belediye Başkan Adayı Burak Müftüoğlu, “işsizlik ve göç sorununu bir nebze de olsa çözeceğim” dedi.
DSP SKM’den yapılan yazılı açıklamaya göre, Mahalle İdari Seçimlere kazanmak için hazırlanan Müftüoğlu, ekibi ile birlikte saha ziyaretlerinde bulunuyor. Kurum ve kuruluşlara ziyaretler yapan genç aday, yurttaşla da sıkı temas kuruyor.
İlçenin Uzunmehmet mahallesine giderek vatandaşlar ile kahvehane toplantısına katılan Müftüoğlu, burada yaptığı konuşmada, mahallenin çocuk parkı ihtiyacı olduğunu bildiğini ve çözümünün çok basit olduğunu söyledi. Halk otobüslerinin saat uygulamasının da sorun olduğunu bildiğini, bunu çözeceğini belirtti.
Ereğli’nin temel sorunun işsizlik ve göç olduğunu anlatan Müftüoğlu, şöyle dedi:
“Bende ticaret yapıyorum. Adaylığım netleştiği andan itibaren, Türkiye genelinde görüştüğüm bazı işadamlarından, ‘yatırım için gelmeye hazır olduklarının’ sözünü aldım. İşsizlik ve göç sorununu bir nebze de olsa çözeceğim. Bu sorunu çözdüğümüzde festivaller yapabiliriz. Çünkü festivale giden kardeşim-abim, ailesine orada bir yiyecek-içecek alamadıktan sonra, festivalden eve dönüp yatağına yattığında ne düşünecek?”

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük1
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın