Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

MİLLİ İTTİFAK!.

MİLLİ İTTİFAK!.

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi’nde, SP 1. Sıra Milletvekili Adayı Yusuf Çetin, katıldığı 91.7 frekansından yayın yapan Ereğli FM’de konuşuyor…

“Fikri Kapan’la Burada Konuşalım” programında, SP-BBP ittifakından gösterildiği milletvekili adayından satır başları ile;

* Siyasi sahada 31 yıllık geçmişi olduğunu anlattı.

* 1984 siyasete atıldığını söyleyen Çetin; Saadet, Fazilet ve Refah Partileri’ndeki siyasi kademelerinde Zonguldak ve ülke siyasetinde görev yaptığını belirtti.

*Çetin, dönemin Anavatan Partisi’nde görev yapması için teklifler aldığı dönemde rahmetli Devlet Adamı Necmettin Erbakan ile tanıştığını ve hayatı boyunca kendisine yön verdiğini ifade etti.

*24 yıl, Zonguldak’ta 3 partinin teşkilat başkanlığını yaptığını kaydeden Çetin, yakın çevresinden, ’kendi ailenden daha çok Zonguldak’a ehemmiyet gösteriyorsun’ diyerek eleştiriler de aldığını söyledi.

*Yusuf Çetin, 28 Şubat’ların bir daha olmamasını temenni etti.

*Çetin, “Her seçim öncesinde, siyasi partilerin hepsine seçim beyannameleri var. Onların söyledikleri uygulanabilse… Tespit ettiğimiz problemler dağ gibi. Herkesin söylediği şey şu; ’aman Allah’ım oğlum, kızım, damadım işsiz, iş yok mu’ diyorlar. Türkiye’de 11 milyon işsiz var. Peki bunlar neden çözülmez? diye konuştu, konuşmaya devam ediyor….

 

http://www.yayindakiler.com/player/players.php?ID=292

(PROGRAM SAAT 11.30’DA SONA ERMİŞTİR)

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo