Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

MİLLETVEKİLİ ADAYLIĞINA GÖZ KIRPTI (MI)!

MİLLETVEKİLİ ADAYLIĞINA GÖZ KIRPTI (MI)!

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


TBMM Stratejisti, önceki dönem AK Parti Milletvekili Aday Adayı Zonguldaklı bürokrat Dr. Hasan Özgür Özen, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Zonguldak Milletvekilliği adaylığına göz kırptı. 
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıklamaları ile kamuoyuna duyurulan erken seçim kararından sonra siyaset sahnesi ülke genelinde olduğu gibi Zonguldak’ta da hareketlendi. 41 yaşındaki genç siyaset adamı, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde yaptığı işler, aldığı proje ödülleri ve sözlük formatında hazırladığı Kuran meali kitabıyla kamuoyunda biliniyor. 
-KİMDİR?-
Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Ramazan Özen’in oğlu olan Dr. Hasan Özgür Özen, 10 yılı aşkın bir süre Ereğli Demir ve Çelik Fabrikalarının çeşitli kademelerinde görev yaptıktan sonra 2010 yılında dönemin TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin’in takdiriyle TBMM’de görevine başlamıştı. 
Dr. Özen uzun yıllardır yürüttüğü Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti Başkan Vekilliği görevinin yanı sıra, Parlamento Basın Mensupları Derneği Başkanlığı ve Ata Sporları Vakfı Denetleme Kurulu üyeli görevlerini de halen sürdürüyor. 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
şaşkın1
kızgın1
gülücük0
hayran0
üzgün0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın