Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

MHP’DE YÜZLER GÜLÜYOR

MHP’DE YÜZLER GÜLÜYOR

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde özel ihtiyacı bulunan kişilerin sesi olmak için MHP’den Belediye Meclisi Üyesi Adayı olan serebral parsi hastası Yasin Çiçek, “engelli bireylerin siyasette söz alması gerekiyordu” dedi.
MHP SKM’den yapılan yazılı açıklamaya göre, Mahalli İdari Seçimleri öncesinde belediye başkan ve meclis üyesi adayları ile İl genel meclis üyesi adaylarının da katılımıyla istişare toplantısı gerçekleştirdi.
“YOLU VE BAHTI AÇIK OLSUN”
Toplantıya ailesi ile birlikte katılan 5. sıra Meclis Üyesi Adayı Yasin Çiçek, kendisine bu görevi veren partinin İlçe Başkanı Rahman Demirtürk teşekkür etti. Yerel haber sitesinde köşe yazıları da yayımlanan Çiçek, “Ereğli’de ki engelli bireylerin siyasette söz alması gerekiyordu. Sağ olsun Milliyetçi Hareket Partisi biz engelli bireylere kucak açtı. Kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.
Rahman Demirtürk ise beraber yürüyeceğini belirtti Çiçek hakkında, “Yasin kardeşimize listemizin beşinci sırasında yer verdik. Engelli kardeşlerimize değer verdiğimizi ve onlarla birlikte yürüyeceğimiz ve onların gönlünde olacağımızı düşünerek kendisini fazla tanımamama rağmen listemizde yer verdik. Yolu ve bahtı açık olsun” diye konuştu.
Yapılan açıklamanın ardından istişare toplantısı basına kapalı olarak devam etti. Ereğli belediye başkan adayı Talat Şeker, belde belediye başkan adayları, belediye meclis üyesi adayları ile il genel meclis üyesi adayları hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran1
gülücük0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
Koca Çınar

21 Şubat 2019 - 15:58

1 sırada olsaydı samimiyetinizden şüphe olmazdı

Yorum Yazın