Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

MHP, 3 GÜN KALA YÜRÜYÜŞE GEÇTİ

MHP, 3 GÜN KALA YÜRÜYÜŞE GEÇTİ

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde, MHP teşkilatınca yürüyüş gerçekleştirildi. Yürüyüşe katılan parti unsurları ve milletvekili adaylarına mehteranlar eşlik etti.
Edinilen bilgiye göre, yürüyüş Ereğli Sahil Kafe önünde başladı. Kortejin ön sıralarında MHP Zonguldak Milletvekili Adayları Hamdi Ayan, Abdullah Bekar, Fehmi Nuhoğlu, Taner Kayı, Sebil Sümeyye Bıyıklı ile MHP Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Rahman Demirtürk ve Kdz. Ereğli Ülkü Ocakları Başkanı Murat Taşkıran yürüdü. Onlara parti yöneticileri, kadın ve gençlik kolları ile çok sayıda vatandaş eşlik etti. Çarşı merkezine kadar mehteran takımı ile seçim şarkıları ve sloganlarla gelen kalabalık, bir saat süren yürüyüşün ardından Abalı Sokak’ta miting düzenlendi
EREĞLİ HAK ETMEDİĞİ BİR YERDEDİR
Partinin ilçe başkanı Rahman Demirtürk, burada yaptığı konuşmada, seçimlerde canla başla çalıştıklarını söyledi, destek veren herkese teşekkür etti.
MHP Zonguldak Milletvekili Adayı Hamdi Ayan ise partiyi bölmek isteyenlerin olduğunu öne sürdü buna karşın ülkücü hareketin güçlendiğini iddia etti. Ayan, “24 Haziran akşamı bir sonuç tecelli edecek. Cenabı-ı Allah bu sonuçları şimdiden Ereğli’mize, Zonguldak’ımıza ve milletimize hayırlar getirmesini nasip eylesin. Ereğli potansiyelleri, kapasitesi açısından çok büyük bir ilçemiz olmasına rağmen bugün hak etmediği bir yerdedir” dedi.
Konuşmanın ardından meşaleler yakıldı, havai fişekler atıldı. Kalabalık, mitingin sona ermesinin ardından dağıldı.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük2
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın