Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

KENT KONSEYİ SEÇİME GİDİYOR

KENT KONSEYİ SEÇİME GİDİYOR

Karadeniz Ereğli Kent Konseyi Başkan Vekili Yusuf Karaoğlu, olağanüstü seçimli genel kurulun gerçekleştirileceğini bildirdi.


Karaoğlu, açıklamasında, tarafından ilçedeki sivil toplum kuruluşlarına gönderilen davetiyede, Kent Konseyi yönergesinin 6’ncı maddesine dayanılarak 31 Mart 2018 Cumartesi günü saat 14.00’de Atatürk Kültür Merkezi Nikah Salonu’nda Ereğli Kent Konseyi’nin olağanüstü seçimli genel kurulunun yapılacağını duyurdu.
Yeterli çoğunluğun sağlanamaması durumda genel kurulun 7 Nisan 2018’de aynı yer ve saatte tekrarlanacağı belirtilen davetiyede, şu bilgiler yer aldı:
"Karadeniz Ereğli Kent Konseyi olağan üstü seçimli genel kurul ve konseyde kurumunuzu yerel seçimlere kadar temsil etmesi amacı ile tarafınızdan bir temsilci yetkilendirmenizi ve konseyimize yazılı olarak bildirmenizi önemle rica eder, çalışmalarınızda başarırlar dileriz. Yeterli çoğunluk sağlanmaması durumunda genel kurulumuz 7 Nisan 2018 saat 14.00’a ertelenecektir. Yetkilendirme Belgesi ve Kimlik bilgilerinin belirtilmesi ve 25 Mart 2018 tarihine kadar Kent Konseyi Sekretaryası’na teslim edilmesi önemle rica olunur.”

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
şaşkın2
gülücük1
kızgın1
hayran0
üzgün0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın