Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

KELEŞ, EREĞLİ FM’E KONUŞTU

KELEŞ, EREĞLİ FM’E KONUŞTU

Karadeniz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Organ seçimlerinin ardından yönetim kurulu başkanlığına da seçilen Arslan Keleş: * “Sayın Sertan Yalçın da 10 yıllı Oda yönetimi tecrübesiyle ayrıldı. Dolayısıyla halen en eski ve en tecrübeli Meclis üyesi konumunda.” * “Sayın Niyazi Özcan oldukça iyi oy almıştır, çünkü tek başına çalıştı ve başarısı ortaya çıktı.”


Keleş, 91.7 frekansından yayın yapan Ereğli FM’de katıldığı “Fikri Kapan’la Burada konuşalım” programında, gazeteci Kapan’ın sorularını yanıtladı.
Seçim süresince grup liderlerinin seviyeli davrandıklarını tekrarlayan Keleş, seçim rakipleri Niyazi Özcan ve Sertan Yalçın’dan olumlu sözlerle bahsetti.
Görev süresince çalışmalarını Ereğli ve bölge için yapacaklarını, bunları yaparken de 20 TSO meclis üyesi ile birlikte hareket edeceklerini öne süren Keleş, ‘özetle’ şunları kaydetti:
“Sayın Niyazi Özcan oldukça iyi oy almıştır, çünkü tek başına çalıştı ve başarısı ortaya çıktı. Dolayısıyla, henüz meclis seçimi yapılmadan önce kamuoyunda da birlikte olmamız gerektiği yönünde eğilim vardı.  Artık oradan buradan geldi değil, 12 Meclis üyesi bizim, 8 Meclis üyesi de diğer gruptan olmak üzere 20 üyeden oluşan bir TSO Meclisi ortaya çıktı.
Benim kapalı devre girdiğimi üçüncü seçimde, eğer siz kendinize ve arkadaşlarınıza güveniyorsanız yolda kopma ve parçalanma olmaz. Eğer siz ve arkadaşlarınız karşılıklı güven telkin ediyorsanız bu işler olur. O nedenle oylama sırasında her hangi bir endişem yoktu. Dolayısıyla bir araya geldiğimiz arkadaşlarımız da makul ve çözüm odaklı düşünen arkadaşlarımızdı. Bundan sonra da üyelerimizin bize yüklemiş oldukları misyonu birlikte sürdüreceğiz. Ereğli’de yapabileceklerimizi birlikte oturup karar vereceğiz. Yoksa ‘hep ben’ havasında bir yönetim tarzımız olmayacak.
Sonuçta burada herkesin bizlere oy verdiğini düşünüyoruz. Eleştirme gibi bir tavrımız olamayacağı gibi Sayın Sertan Yalçın da 10 yıllı Oda yönetimi tecrübesiyle ayrıldı. Dolayısıyla halen en eski ve en tecrübeli Meclis üyesi konumunda. Açıkçası, kendisinin bilgi birikimi ve donanımından da yararlanmak isteriz. Sonuçta bu bir hizmet yarışı. Maksadımız Ereğli’yi hizmet etmekse, bunda çok politize ya da kanalize olmuş bir eğilimimiz asla olmayacak. Biz tamamen şehrin beklentilerine cevap verme noktasında çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bunu da kimden daha çok destek alabiliyorsak, onunla yapmaya da hazırız.”

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük3
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
Ereğli esnaf

25 Nisan 2018 - 11:27

Ereğli’ye veya kime faydası olmuş, bide şunu yapıcam bunu yapıcam diyor

Yorum Yazın