Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

KAYNAŞMA YEMEĞİNDE ROZETLER TAKILDI

KAYNAŞMA YEMEĞİNDE ROZETLER TAKILDI

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Karadeniz Ereğli Belediyesi’nin CHP ve AK Partili yeni seçilen meclis üyelerinin, Belediye Başkanı Halil Posbıyık ev sahipliğinde ‘kaynaşma yemeğinde’ bir araya geldikleri bildirildi.
Belediye Basın Bürosu’ndan yapılan yazılı açıklamaya göre Posbıyık, 31 Mart seçimlerinde göreve seçilen Belediye Meclis Üyeleriyle kaynaşma yemeğinde bir araya geldi. 5 Belediye Başkan Yardımcısının da katıldığı yemekte, meclis üyelerine rozetleri takıldı.
Belediye Meclis Üyelerine hayırlı olsun temennisinde bulunan Posbıyık, yemekte yaptığı konuşmada, şunları söyledi:
“Önümüzde zor günler var. Ereğli’de bir takım sıkıntılar var. Sizin de bilmediği bu sıkıntıları biz belediyenin içine girince daha net gördük. Bir takım davaları kaybetme noktasına gelinmiş, ama kimsenin haberi yok. Ereğli’nin selameti ve birliği için özel bir toplantıda sizlere sıkıntıları daha net anlatacağım. El birliği ile çalışmamız ve sorunları aşmamız lazım. Halkımız bir belediye başkanı ve 31 meclis üyesi seçti. Bu onurlu bir görev ve bunun hakkını vermemiz lazım. Her türlü sorunu çözme adına cansiperane çalışmamız lazım, buna mecburuz.”
ROZETLER TAKILDI
Başkan Posbıyık, konuşmasının ardından temsilen AK Parti Grup Sözcüsü Mustafa Kumaş ve CHP Grup Sözcüsü Yaşar Balcı ile bayan meclis üyelerine rozetlerini taktı. Posbıyık, AK Parti Grup Sözcüsü Mustafa Kumaş’a CHP rozeti, CHP Grup Sözcüsü Yaşar Balcı’ya da AK Parti rozeti taktım’ demesi gülüşmelere neden oldu. Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ın başkanlık rozetini ise belediyede yeniden göreve başlayan Atike Önder tarafından takıldı.

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük3
kızgın1
hayran0
şaşkın0
üzgün0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın