Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

KAYMAKAM,AK PARTİ HEYETİNİ AĞIRLADI

KAYMAKAM,AK PARTİ HEYETİNİ AĞIRLADI

AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, Kdz. Ereğli Kaymakamlığı görevine atanan Nazım Madenoğlu ile kez bir araya geldi.

Beraberinde AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı M. Fatih Çakır, İl Genel ve Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları, parti yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Kdz. Ereğli Hükümet Konağına gelen Çaturoğlu’nu Kaymakamlık makamı girişinde Kdz. Ereğli Kaymakamı Madenoğlu karşıladı ve makamında ağırladı.

 

KAVGALI EVE KIZ VERİLMEZ

Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette konuşan Ak Parti Zonguldak Milletvekili Çaturoğlu, Kavgalı eve kız verilmeyeceğini belirterek şunları söyledi:

“Kaymakamımıza yeni görev yerinde başarılar diliyorum. Kaymakamımız çalıştığı yerlerde iyi intiba bırakmış bir idareci. Biz Ereğlimizin hak ettiği noktaya gelebilmesi açısından Kaymakamımızla el ele vererek bütün sivil toplum kuruluşlarımızın da destekleriyle olağan üstü bir çaba sarf edeceğimize kimsenin şüphesi olmasın. Ben her zaman ifade ediyorum; kavgayı gürültüyü bir kenara bırakır bölgemizin kalkınması noktasında enerjimizi sarf edersek bundan daha çok iyi netice alırız diye düşünüyoruz. Bizde bir söz var; ’kavgalı eve kız verilmez’ diye yani bir yerde siyasiler, bürokratlar, idareciler birbiriyle kavga halindeyse oraya inanın Ankara da bir şey vermek istemez. O noktada biz birlik beraberliği sağlayabileceğimize eminiz. Bunu sağlamaya çalışıyoruz ve epey de bir netice aldık. Birliğin beraberliğin üstesinden gelemeyecek hiçbir şey yok. Ereğlimizin sorunları belli, Zonguldak’ın sorunları belli. Bu sorunların çözümü ile alakalı en iyi şekilde altını doldurarak yolumuza devam edeceğiz. İnşallah birlikte hayırlı çalışmalara imza atarız.” Dedi.

 

VARLIK NEDENİMİZ BU

Kaymakam Madenoğlu ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bütün siyasi partiler, sivil toplum örgütleri, bürokratlarımız, kısaca toplumu oluşturan bütün kesimlerimizle beraber vilayetimizin desteğini de yanımıza alarak ilçemize ne yapılması gerekiyorsa onun yapılması konusunda gayret göstereceğiz. Zaten görevimiz bu, varlık nedenimiz bu.” şeklinde konuştu.

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo