Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

KARADENİZ EREĞLİ BELEDİYE MECLİS TOPLANTISI

KARADENİZ EREĞLİ BELEDİYE MECLİS TOPLANTISI

Söylemleri, tavırları ve bazı tutumları ile siyasetin renkli isimleri arasında gösterilen AK Partili Yusuf Kalay, “Ginger” ile geldiği Meclis Toplantısı’nda yine ilgi çekti.


Karadeniz Ereğli Belediyesi’nin 2018 yılana ait Meclis Toplantılarından Ekim Ayı Olağan Meclis Toplantısı’nın İlk Oturumu, Hüseyin Uysal başkanlığında gerçekleştirildi.
Atatürk Kültür Merkezi çok amaçlı salondaki toplantıda gündem dışı konuşan Uysal, rahatsızlığı nedeniyle hastanede bulunan CHP İlçe Başkanı aynı zamanda Meclis’te gurubu bulunan partinin sözcüsü Sertan Ocakçı’ya “geçmiş olsun” dileklerini iletti.
Ardından gündem maddelerinden bazıları okundu. Mülkiyeti belediye ait taşınmazın, Köseler mahallesi muhtarlığına geçici olarak tahsisi ile yine mülkiyeti belediye uhdesindeki Erdemir Ofis Yolu üzerindeki taşınmazların 3 sivil toplum kuruluşuna geçici tahsisi konusu, ilgili komisyonlara havale edildi. Uysal, Meclis 2’nci Oturumunun yarın (4 Ekim) yapılması üzere ilk oturumu kapattı.

GİNGER KULLANDI, PARK SORUNA DİKKAT ÇEKTİ
Öte yandan, ilçe siyasetinin renkli ismi AK Partili Meclis Üyesi Yusuf Kalay’ın Meclis Toplantısı’na geliş şeklide renkli oldu. Kalay’ın ‘Ginger’ adı verilen 3 tekerlekli motorlu araç ile AKM’ye geldiğini görenler, şaşkınlığını gizleyemedi. Kalay ise “tavsiye ederim. Ginger ile geldim. Park sorununu böyle çözeceğiz” dedi.

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran3
gülücük2
üzgün1
şaşkın0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın