Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

KADINLAR UYSAL’DAN, UYSAL KENDİNDEN EMİN...

KADINLAR UYSAL’DAN, UYSAL KENDİNDEN EMİN...

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, “bizim kazanma ihtimalimiz yüzde 51, onların tamamımın kazanma ihtimali yüzde 49” dedi.

Edinilen bilgiye göre, Büyük Birlik Partisi (BBP) üyesi bazı kadınlar, partinin Başkan Adayı Hüseyin Uysal’la bir araya gelerek seçim startını verdiler. Uysal’ı destekleyen kadınlar, eşi Sevim Uysal’ın organize ettiği kaynaşma ve tanışma toplantısında bir araya geldiler.
Uysal ile BBP İlçe Başkanı Turabi Çelik katıldığı toplantıda konuşan ilçenin mevcut Belediye Başkanı Uysal, gördüğü fotoğraf karşısında duygulandığını söyledi. Dost doğru ve dimdik gittik önüne bakacağını belirten Uysal, şöyle dedi:
YÜZDE 51
“Ereğli’nin kadını, erkeği, yürekli insanları ve cesaretli kadınları ile Büyük bir birliğe ihtiyacı var. Ereğli’mizin geleceğe, iyi ve güzel günlere yürümesi, yarınlarının aydınlık bir gelecek olması için Büyük birliğe ihtiyacı var. Biz seçimleri kazanacağız, bugün bu fotoğrafı, siz bayanlarımızı görünce buna olan inancım daha da arttı. Sizler bu başarının en büyük mimarı olacaksınız. Bunu siz başaracaksınız. Bizler bugüne kadar doğru yolda yürüdük, doğruyu savunduk.
Dost doğru, dimdik gittik. Rabbim ömür verdiği sürece inandığım yolda, doğru yolda dimdik yürümeye devam edeceğim. Nisan’dan sonra da 5 yıl bu kardeşiniz, bu evladınız yine sizlerle beraber olacak. Yine haktan, hukuktan adaletten ayrılmayacak. 5 yılda önemli hizmetler yaptık, ilçenin her noktasında izimiz var. Sosyal tesisleri birilerine vermedim, halkımızın daha uygun fiyatlarda hizmet almasını sağladım diye sevmeyenler var, varsın sevmesinler.
Daha konuşacak çok şeyimiz var. Kazanma ihtimalini soruyorlar. Bizim kazanma ihtimalimiz yüzde 51, onların tamamımın kazanma ihtimali yüzde 49. Allah her zaman haklının, doğrunun, hakkı ve doğruları savunan ve adalet duygusu içinde hareket edenlerin yanındadır.”

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük4
hayran4
kızgın2
şaşkın0
üzgün0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın