Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

İYİ PARTİLİ KAYA’DAN İDDİALI ‘MECLİS ÜYESİ’ AÇIKLAMASI

İYİ PARTİLİ KAYA’DAN İDDİALI ‘MECLİS ÜYESİ’ AÇIKLAMASI

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Karadeniz Ereğli’de İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Ali Kaya, “muhteşem bir Meclis kadrosu hazırlamayı düşünüyoruz. Gerçekte, sizde gördüğünüzde çok takdir edeceksiniz” dedi.  
31 Mart Mahalli İdari Seçimlerin sonunda Karadeniz Ereğli Belediyesi’ni isteyen siyasi partilere İYİ Parti’de dahil oldu. İlçede, iş insanı Ali Kaya’nın İYİ Parti adayı olduğunun açıklanmasının ardından iyiden iyiye ısınan siyaset kazanın içinde AK Parti, CHP, MHP ve İYİ Parti adayları “Ereğli” için kaynıyor.
Ali Kaya, bir otomobil markasının araç lansmanı öncesi Ereğli FM’in isteği üzerine yaptığı açıklamada, CHP ile İYİ Parti arasındaki ittifak sürecinin ‘birlik’ içinde sonuçlanmadığını söyledi. Bunun üzerine kendisinin aday olduğunu açıkladığını belirten Kaya, şunları söyledi:
MUHTEŞEM BİR MECLİS KADROSU…
“İttifak sürecini yakından takip ettik ve Karadeniz Ereğli’de ittifak gurubunun ortak seçime girmesi noktasında emek verdik. Sonuç olarak ise Cumhuriyet Halk Partisi ile yollarımızı ayırarak tem başına İYİ Parti olarak devam etmeye karar verdik. Ben de bu süreç içinde iyi şeylerin olması noktasında çok ekmek verdim. En sonunda, belediye başkanlığı adaylığımızı ilan etmek durumunda kaldık. Bu saatten sonra inşallah Karadeniz Ereğli’de İYİ Parti’nin adayı olarak yolumuza devam edeceğiz.
Çalışmalarımıza yarından (bugün) itibaren yoğun bir şekilde başlayacağız. Komisyonlarımız şuan itibari ile görev almaya hazırlar. Muhteşem bir Meclis kadrosu hazırlamayı düşünüyoruz. Gerçekte, sizde gördüğünüzde çok takdir edeceksiniz.”  

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük1
hayran1
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın