Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Işık: Türkiye’deki bütün belediyelere örnek olmalı

Işık: Türkiye’deki bütün belediyelere örnek olmalı

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ı, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkanı Gazi Astsubay Mustafa Işık’ın ziyaret ettiği bildirildi.
Belediye Basın Bürosu’ndan yapılan yazılı açıklamaya göre, ziyarette konuşan Işık, Uysal’ın Ereğli şubelerine dernek binası tahsis etmelerinden dolayı gurur ve heyecan duyduklarını belirterek şöyle dedi:
“Biz 50 şubeli, 16 bin üyeli ve üyesinin artmasını istemeyen tek derneğiz. Siz, gazilerimize, şehitlerimize, şehit ailelerine sahip çıkan bir başkansınız. Yaptığınız bu uygulama ülkemiz genelindeki bütün belediyelere örnek olmalı. Bizlere sahip çıkan ve her zaman yanımızda olan başkanlarımızın olmasından dolayı çok mutluyuz.”
Uysal’ın şehit ailelerinin ve gazilerin her zaman yanında olduğunu ve onu çok sevdiklerini belirten Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Ereğli Şube Başkanı Mehmet Ali Demirdüyen’de Türkiye’nin her yerinden birçok dernek başkanın açılışa geldiğini ve çok heyecanlı olduklarını belirtti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Uysal ise şehidine, şehit ailesine, gazisine sahip çıkmanın her belediye başkanın görevi olması gerektiğini vurguladı.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük1
hayran1
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın