Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

İlk toplantı

İlk toplantı

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Karadeniz Ereğli’de, AK Parti’nin Belediye Başkan Adayı Erol Şahin, meclis üyesi adayları ile ilk toplantısını gerçekleştirdi.
SKM’den yapılan yazılı açıklamaya göre, İlçe Başkanı Fatih Çakır’ın da katıldığı toplantı, parti teşkilatında yapıldı.
Erol Şahin, listede yer alan meclis üyesi adaylarının hepsinin birbirinden değerli, alanlarında ise uzman olduğunu öne sürerek şunları kaydetti:
“Hiç kimsenin sırası benim için önemli değil. Herkes benim gözümde eşittir. Bu seçimi Allah’ın izniyle ekip çalışması ile alacağız ve 5 yıl Ereğli’yi belediyecilik hizmetlerinde Türkiye’de örnek gösterilecek seviyelere getireceğiz.”
Ereğli için hazırladıkları projelerin arkasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın desteğinin bulunduğunu da iddia eden Şahin, “ekip çalışması nasıl yapılır, Ak kadrolar ile belediye hizmetleri nasıl verilir ve nasıl başarılır bunu sadece Kdz. Ereğli’ye değil, tüm bölgemize göstereceğiz. Allah’ın izni, Ereğli Milletvekili Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da desteği ile Kdz. Ereğli’yi ayağa kaldırıp şahlandıracağız” dedi.
Teşkilat Başkanı Fatih Çakır ise listeyi hazırlarken çok zorlandıklarını ifade ederek, “mesele Karadeniz Ereğli ise gerisi teferruattır” dedi.
İlçede yaşayan her bireyin ve STK’ların da belediye meclisi üyesi sayıldığını vurgulayan meclis üyesi adayları, STK ve halkın da belediye yönetimine katkılarını sağlayacaklarını belirterek, 31 Mart Pazar günü rekor bir oy oranı ile Belediyeyi kazanmak için söz verdiler.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük5
kızgın3
hayran0
şaşkın0
üzgün0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın