Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

İKTİDAR, BELDEYİ GEZDİ

İKTİDAR, BELDEYİ GEZDİ

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Zonguldak’ın Ereğli ilçesine bağlı Ormanlı beldesinde, yürütülen devlet ve belediye çalışmalarının iktidar unsurlarınca incelendiği bildirildi.
Edinilen bilgiye göre Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol, AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır ve parti teşkilatının Sinitli, Merkez, Sarıkaya ve Seyit Ahmetli mahallelerinde inceleme yaptığı belirtildi. Fatih Çakır, burada vatandaşlarla görüşerek iletilen sorunları dinlediğini ifade ederek şunları kaydetti:
“Teşkilatımızla birlikte daha önceden planlamış olduğumuz Ormanlı Beldesi’ni dolaşmak ve yapılanları yerinde görmek istedik. Çok şükür ilçe merkezlerinde ne varsa Ormanlı Belde Merkezi’nde de her şey yapılmış. Alt yapı çalışmalarından parkeye kadar vatandaşların memnun olacağı her şey düşünülmüş. Yerele göre de vatandaş memnuniyeti de çok iyi. Onları da sorguladık. Vatandaşlarımızla sohbet etme imkan ı bulduk. Yapılan yatırımları yerinde gördük. Ormanlı’da her şey yolunda, iyi gidiyor. Başta Belediye Başkanımız Bayram Başol olmak üzere belediye meclis üyelerine, ekibine ve belde teşkilatımıza hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Onların yaptıkları çalışmalarda her zaman yanında, destekçisi olacağız. Her şey Ormanlı, Ereğli ve ülkemiz için güzel olmasını istiyoruz.”
“GÜZEL HİZMETLER YAPACAĞIZ” 
Çakır ve yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Belediye Başkanı Bayram Başol ise güzel hizmetlere imza atacaklarını öne sürerek şu sözlerle konuştu:
“Başkanımız bizi hiçbir zaman yalnız bırakmadı. 4 yılda yaptığımız çalışmaları daha yakından görmesi için bizlerle birlikte mahallelerde bulundu. Gezerken birlikte eksiklerimizi gördük. İnşallah önümüzdeki süreçte noksanlarımızı da yapıp Ormanlı’ya daha güzel hizmetler sunacağız. Ormanlı’ya gerçekten çok güzel hizmetler kazandırdık. Allah’a şükür birlik ve beraberlik içerisinde Ormanlı halkımıza hizmet veriyoruz. Vatandaşlarımıza buradan sizler aracılığı ile 112’nin yakın zamanda 24 saat çalışacağı müjdesini vermek istiyorum. Biz teşkilatımızdan gayet memnunuz. Birlikte daha güzel hizmetler yapacağız.”

Çakır ve Başol ve beraberindeki heyet Ormanlı Beldesi’nde yapımı tamamlanan jandarma karakol binasını ziyaret ederek burada ki askerlere görevlerinde başarılar diledi. 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
şaşkın1
kızgın1
gülücük0
hayran0
üzgün0
Mustafa Bayrak

12 Ekim 2018 - 09:52

Zaten sadece geziyorlar

Yorum Yazın