Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

HAZIRLATTIĞI PROJEYİ BELEDİYEYE TESLİM ETTİ

HAZIRLATTIĞI PROJEYİ BELEDİYEYE TESLİM ETTİ

Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Ereğli Ticaret ve Sanayisi Odası Başkan Adayı Niyazi Özcan tarafından hazırlatılan ‘Erdemir Caddesi Revizyon Çalışması’ projesini önemsediğini bildirdi.


Kısa adı ETSO olan Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası’nda organ seçimlerine kurduğu ekip ile hazırlanan işadamı Niyazi Özcan, Uysal’ı makamda ziyaret etti. Özcan, Erdemir Caddesi için hazırladıkları ve Göztepe Köprüsü’nden başlayarak İstanbul Yolayrımı’na kadarki alanı kapsayan revizyon projesi çizdirdiğini söyledi. Projeyi, cadde üzerindeki esnafın ve kamuoyunun talebi üzerine hazırlattıklarını belirterek şöyle dedi:
“Projemizin içinde trafiği rahatlatacak güzel önerilerimiz var. Tabi Başkanımız da ekibi ile birlikte projeyi inceleyerek ilave edilmesi gereken konular varsa üzerine çalışabilirler. Cadde Ereğli’nin en gözbebeği bir cadde. Böyle bir yatırımla bu caddedeki ev ve işyerlerinin değeri de artacaktır.”
Uysal da, Özcan ve ekibine böyle bir çalışmaya imza atarak emek verdikleri için teşekkür ederek, “çok güzel bir çalışma sundular. Biz de önümüzdeki günlerde arkadaşlarımızın yapmış olduğu bu çalışmanın üzerine teknik detaylarını da ortaya koyup bir çalışma yapacağız. Ben arkadaşlara teşekkür ediyorum. Bütün sivil toplum kuruluşlarımız ve derneklerimizden de bu ve buna benzer örnek çalışmaları yapmalarını bekliyoruz” diye konuştu.

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran2
gülücük1
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın