Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

GÜNDÜZ ZONGULDAK’TA AKŞAM EREĞLİ’DE

GÜNDÜZ ZONGULDAK’TA AKŞAM EREĞLİ’DE

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


CHP Zonguldak Milletvekili 27.Dönem Zonguldak Milletvekili Adayı Ünal Demirtaş, seçim saha çalışmalarını Zonguldak Gazipaşa Caddesi'nde sürdürdüğünü bildirdi.
Demirtaş, yazılı açıklamasında, AK Parti'nin ‘müjdelediği’ bayram öncesinde biner liralı ödemesini eleştiren Demirtaş, “CHP emeklilerimize Ramazan ve Kurban Bayramlarında birer maaş ikramiye ödenmesini teklif ettiğimizde kaynak yok diyenler seçim yaklaşınca kaynağı buldular. Ancak biz emeklilerimize birer maaş ikramiye vadediyoruz. Ayrıca bugün emekli bir kaç vatandaşımızdan ödeme miktarlarında eksiklik olduğuna dair şikayetler aldım. Zaten yetersiz bir ödeme yapılıyor. Bir de bu şekilde eksik ödemelerle emeklilerimizin umutları boşa çıkarılmış oluyor" dedi.
Öte yandan Demirtaş, Gazipaşa Caddesindeki esnaf ziyareti sırasında, Ak Parti Seçim Bürosu'nu da ziyaret ederek başarılar diledi.

EREĞLİ SAHİLİNDE…
Zonguldak merkezdeki çalışmalarını tamamlayan CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, iftardan sonra Karadeniz Ereğli'de sahilde çalışmalarına devam etti. Zonguldaklı seçmenlerden, Muharrem İnce ve Cumhuriyet Halk Partisi'ne destek isteyen Ünal Demirtaş, "24 Haziran'da Türkiye'deki değişimi hep birlikte gerçekleştireceğiz" dedi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran1
gülücük0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın