Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

GÜLÜÇ’TE BURAK EMRAH YAPICI!!!

GÜLÜÇ’TE BURAK EMRAH YAPICI!!!

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


CHP’nin Gülüç Adayı Emrah Yapıcı, “Allah nasip ederse 1 Nisan sabahı Mart’ın sonu bahar, biz bu seçimi kazanacağız” dedi.
Cumhuriyet Halk Partisi, Zonguldak ili Ereğli ilçesi Gülüç beldesindeki belediye başkan adayını belirledi. İsmi daha öncede belediye başkanlığına yakıştırılan 40 yaşındaki siyasetçi Burak Emrah Yapıcı, CHP-İYİ Parti ittifakının Gülüç adayı oldu.     
Ereğli FM’in kendisine telefonda ulaştığı Yapıcı, diğer partilerden de beldede aday olan her bir ismin değerli olduğunu söyledi. Mahalli İdari Seçimlerini İYİ Parti’nin de desteği ile kazanacaklarını belirten Yapıcı, şöyle dedi:  “Partim bunu bana öncelikli olarak sözlü olarak tebliğ etti. Resmi açıklamanın evrak işlerinden bir iki gün sonra yapılacağı söylendi. Bizde Gülüç’teki arkadaşlarımız ile birlikte yavaş yavaş çalışmalarımıza başladık. Gülücümüze hayırlı olsun. İnşallah çalışarak bir oy bir oy toplayıp, Gülüç’ü İYİ Parti’nin de yardımı ile yeniden kazanacağız.
ŞANSINI NE GÖRÜYOR?
Gülüç’te şuan itibari ile görünen 3 adayız. 3 adayda birbirinden değerlidir. Mevcut başkan var (Gökhan Demirtaş), Tarık Bey (Tarık Semiz) var. Hepimizin de ayrı ayrı şansı var. Kazanmak için sahaya çıkacağız. Allah nasip ederse 1 Nisan sabahı Mart’ın sonu bahar, biz bu seçimi kazanacağız.”   

EMRAH YAPICI KİMDİR?
Öğretmen eşi ve 2 çocuğu ile birlikte mutlu bir hayat süren 40 yaşındaki Burak Emrah Yapıcı, biri Beden Eğitimi Öğretmenliği diğeri ise Halkla İlişkiler bölümleri olmak üzere üniversite mezunudur. Tahsilinin bir bölümünü yurtdışında da yürütmüştür.
Babası, Zonguldak genelinde takip edilen ülke genelinde ise bilinen gazetecilerden İlhan Yapıcı’dır. Amcası ise Gülüç İlkokulu Kurucu Müdürü İlkin Yapıcı’dır.
Burak Emrah Yapıcı gülen yüzü, bilgili yapısı, sorun çözme zekası ile biliniyor, çevresindekilerce seviliyor.
Öte yandan Burak Emrah Yapıcı, 2014 seçimlerinde de partisinden aday adayı olduğu beldede, partisinin ön seçiminde aday olarak belirlenen Gülüç Belediye Başkanlığına seçilen Gökhan Demirtaş ile yarışmıştı.

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran3
gülücük0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlksen Gümüşeli Güner

12 Şubat 2019 - 15:55

Hayırlı olsun. Başarılar dilerim.

Muhittin Muhsin Aydemir

12 Şubat 2019 - 15:55

Hayırlısı olsun Yoldaş. İnşallah başarılı olursun. Sevgilerimle selamlıyorum sizleri.

Yorum Yazın